350 TL'ye akustik gitar buldum. İyi midir acaba?

Sırf gitar satan bir dükkanda 350 tl ye akustik gitar buldum ama emin olamadım. adam idare eder seni bu dedi. alsam mı çok kararsız kaldım.

dipnot: markasını hatırlamıyorum

Güncellemeler:
Ashton markası ayarında bir gitardı.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• gitarı eline al iyice incele çiziği buruğu var mı bak sonra tellerin sarılı olduğu kulakları elinle hafifçe oynat çok gevsek olmaması lazım sıkı olmalı sonra gitarı eline alıp göz hızasında klavyesine bak düm düz olmalı klavyede herhargi bir eğiklik olmamalı ardından elinle klavyeyi kavra bir bak rahat mı eline oturuyor mu ardından gitarı bir tıngırdart sesi hoşuna gidiyor mu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bilmedigin icin fiyatinin cok ustunde satarlar. Arkadasim da ayni isi yapiyor ve bilmeyen birine 400 tl'lik klarneti 1000 tl'ye satti. İnternetten piyasasina bak markasini ogrenip. Ben 400 liralik akustik gitari indirimde yakalayip 200'e almistim internetten 2 sene once ama muzik magazasina gidip aynisini istesen 500un ustunde fiyat cekerler cunku araci cok fazla.

0|0
    0|0
  • Valla markasını bilmiyorsan yardımcı olamazlar galiba. Fiyatlarını biraz araştır internetten. Benim kardeşim 150 tl ye falan aldı ama akustik mi klasik mi onu bile bilmiyorum cahilim biraz :p

0|0
    0|1
  • Marka söyleseydin yardımcı olabilirdim fakat sadece fiyatla birşey söylemek zor

0|0
    0|0
    • ashton sanırım

• Ashton sağlam markadır, avustralya dizaynı, çin malı, gercekten iyi ürünler yapan bir markadır. Tellerin klavyeye yakınlığı nasıldı dikkat ettin mi hiç?

• Ashton demissin ashtonsa iyidir

0|0
    0|0
  • Sahibinden é bak önce.

0|0
    0|0
  • Nevşehirde öğrenciye 150 tl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...