Nazilerin bilimi ilerletmesi?

Herkes Fuhrerin yaptığı katliamlardan ve 2. dunya savasinn başlatmasindan tanir, lakin nazilerin şuanda tıp alanindaki gelismelerin, yaptıkları deneylerle ilerletriklerini çoğu insan bilmez insanlık açısından denek olarak kullanılmak kötü bir sey ama zayıflara acimakta doğaya ihanettir.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• evet sonuna kadar haklısın denek ınsanlar ustunde yaparak daha ıyı sonuc almıslardır

0|1
    0|0
    • Tıp böyle gelişir ya insan ya hayvanda deney yapılacak o zamanin sartlarida Yahudiler üstünde denenmis

• her zaman führerciyiz SİEG HEİL

• Yasa Fuhrer

Kızlar Ne Diyor 1

• Şimdi ben seni silah zoruyla esir alıyorum, benim için zayıfsın, seni dışarı koysam 0 derecede kaç gün aç yyaşayabileceğini ölçsem, ne düşünürsün, yaşasın bilimmi dersin, insan hayatını tehlikeye atıyorsa lanet olsunmu dersin

0|0
    0|0
    • O zaman bir savaş vardı güçlü taraf her zaman güçsüzu ezer ya güçlü olup olursun ya da güçsüz olup kaderine boyun egersin

• Millet ayrı devlet ayrı bir kavram, eğer hitlerin düşüncesi doğru olsa bugün sadece almanlar kalmalıydı , abartılı olan kısmı neresi hitler döneminden hitler fantezisi, masum insan öldürmek sadece anası babası farklı diye öldürmek, belgeseller deki hayvanların yaptığı hareket ile aynı, şu an insanlarımız kardeş yaşıyor, asimile olan çok fazla kimisi kürt kimisi türk kimisi ermeni kimisi Çerkez olmuş, insanları öldürünce sorun bitmiyorki sadece katil olunuyor

• Insanlar kardeş falan yaşadığı yok ülkede hitlerin düşüncesini bir Türk gibi düşünme bir Türk okaraj o düşünceyi uygula biraz karmasik oldu ama neyse demek istedigim farkli fikirler olucak tabii ki saygi duyuyorum sana

Erkekler Ne Diyor 3

• tabiii orasıda var

0|1
    0|0
  • kardeş ne halt yediklleri tam olarak belli bile değil çoğu deneyleri ya hala gizli ya yokedilmiş

0|0
    0|0
    • Dediğinde dogru ama bilinen bir sey var başkan oda deneylerinin tipi ilerletmesi

• hacı adamlardan sabun yapmışlar nasıl ilerleme

• Onlar soykırım, nazilerin yaptığı bir cok deney var

• evet tıp zaten tamamen nazilerin sayesinde gelişti. nükleer de öyle . atom bombası amerika attı ama biliyosunuz almanyadan kaçanlar.
    ama deneyleri haklı göstermen... nokta nokta nokta.

0|1
    0|0
Yükleniyor...