'TTnet' mağduru var mı?

Merhabalar arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi bu ttnet işi iyice bozdu 6 GB Kotalı net paketi kullanıyorum kotayı hiç aşmıyorum faturada kota aşım ücreti 2 TL her ay geliyo paket 40 TL şimdiye kadar hiç 44 den aşağı inmedi .s Benim kullandığım belli aylık 10 civarında şarkıdan başka bişey indirmem geriside nette araştırma vs.. neden böyle oluyo

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• ttnet işi gerçekten şerefsiliğe vurdu. adamlar bize tivibu cihazı getirceklerdi daha getirmediler arıyoruz tamam diyorlar sonra piyasada yoklar. allah kahretsin onları

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• allah belalarını versin onların

0|0
    0|0
  • youtubeda video falan izliyo musun.

kablosuz mu internetin?

kablosuz ise parolası var mı ve guvenli bi sifre mi.

sifre kırabilecek tool lar var eger parolan wpa ile sifreleniyorsa kırılması kolay diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • kapattırdım vınn aldım kurtuldum. ttnet çok sinir bozuyor

0|0
    0|0
  • ttnetin Allah belasını versin superonline fiber internet hattı falan çekildi bağlasınlar hemen bırakıcam.

0|0
    0|0
  • facede bi grup vardı "TTNET SANA KAFAM GİRSİN" haklılar

0|0
    0|0
  • bizde kota yok 61 tl lik fatura geçen ay 81 tl geldi.kafalarına göre fatura yolluyorlar.

0|0
    0|0
  • sınırsıza geç ;) kotalıyla uğraşılmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Var tabi olmazmı , taahhüt ettiği fakat taşındığı evin kullanmadığı net faturalarını öderim dedi ve taşındı ne kablo ne modem ne pc var ne de hat var bağlı olan ama kota aşımı olabiliyor ne hacetse ...

0|0
    0|0
  • Zamanında kazıgını yedık.Doping e gectım 3 senedır falan kullanıyorum rahatım

0|0
    0|0
Yükleniyor...