Klasik gitara ergen araciymis gibi bakmak?

assagi yukari 5 senedir klasik gitari çok severek calıyorum ama cevremdeki herkes ergenlikte kalmadimi o ya falan gözüyle bakıyor ve bu dusuncelere fazlasiyla sinir olmaya başladım sizlerde öyle mi düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• enstrümanın cinsi türü ne olursa olsun, amacının dışına çıkıyorsa ergen aracı olarak görülmesi gayet normal. sanat, birilerine hava atma aracı değil, insanları duygularını yoğun bir şekilde hissettirme aracıdır. eğer yaptığın icrada kendini sürekli yenileyip daha çok çaba gösterirsen, ben iyi bir gitaristim egosuna kapılmayacaksan, herzaman amatör olduğunu kabul edeceksen, mandolinde çalsan, elini dizine vurup ritm de tutsan profesyonelleşmiş bir icraacı olursun. 5 yıl güzel bir zaman. Hiçte ergen aracı olarak kullandığın kanısında değilim. çaldığın tarz ne tam olarak?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Klasik gitarın yeri tadı başka akustign başka elektronun başkadır öyle bakanlara sen bakma bende klasik caliyor m bana klasik gitar farklı keyif veriyor

0|0
    0|0
    • aynen teşekkürler bende hepsini cok severim ama bendede klasigin yeri ayrıdır anlatamiyorum insanlara:)

• aynen yaa aaaa:D

• Kendinden ustun gördüklerine b*k atıyorlar :D

• Yok artık olur mu ya. Üniversite bile çalan arkadaşlarım vardı. Çok da güzel ortamı olurdu keyf yapardık

0|0
    0|0
    • Aynen cok keyifli oluyor ya aksam sahile gidelim de calalim söyleyelik demeyi biliyorlar ama bazende elestirmekten geri kalmıyorlar

• Tabiki böyle düşünmeleri normal değil..
    1-) herkes için aynı durum söz konusu olamaz
    2-) ergen aracı olsaydı sanatçılar neden çalıyo
    3-) ergen aracı olması için gitarı satın alıp çalamayıp hevesin kırılıp bir kenara atman gerekir.

Sen güzel gitar çalıyorsan bunların hiç birine aldırma devam et :)
    Ben de çok severim gitarı.
    Ergen aleti diyenlerin telleri bir yerine batıyodur :)

0|0
    0|0
    • ayy teşekkür ederim guzel dusuncelerin icin aynen oyle:)

• işyerinde telefondan giriyorum eve geçince inş.

• Olur bekleriz

Kızlar Ne Diyor 3

• Aldırma canım. Hatta keşke en güzel çalabildiğin ve söyleyebildiğin şarkıyı yükleseydin de eşlik edebilseydik. :)

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederimm:) telefondan giriyorum olmuyor burdan maalesef bidahaki sefere inşallah:)

• Rica ederim, nasip. :)

• Yoo. ben de flüt caliyom. napak yani. bence kiskaniyolar

0|0
    0|0
    • ahahaha flüt candir ya:D aynen bencede hih

• dalga geçmek icin gulmedim bea:)) cidden bende flut severim eldeki imkanlar neyse değerlendirmek lazim enstrüman calmanin herturlusu guzeldir:)) kucukken tencere tavadan az bateri yapmiyodum:)

• O her cocugun vazgecilmez baterisi zaten. hepimiz yaptik zamaninda

• Ama her ergenin elinde kabul et:)

0|0
    0|0
    • her ergenin elinde olmasi hee ergenin caliypr olmasi demek degil ama herkes calabilir arkadasim calanlara saygı sonsuz olmali lutfen kucuk kardeşlerimizde dahil:) enstrüman çalmak kotu bişey degilki:)

• Tabi ki ben neden caliyorlar demiyorum ne guzel calsinlar :)

Yükleniyor...