"The Turin Horse" filmini izleyen var mı?

" The Turin Horse " filmini izleyen var mı? izleyenlerden yorumlarını alabilirmiyim?

Güncellemeler:
evet sonunda konuşarak alt edemeyeceğini anlayan arkadaş çareyi bloklamakta buldu... ama neyseki ben ona bu yazıyı okutmayı becerdim :) şimdi çatlar kesin
neyse bu kadar kompleks yapmana gerek yok sadece sen ben ve bir tane daha cevap veren arkadaş dışında kimse görmemiştir bozulduğunu:) kafana takmana gerek yok...
eşit şartlarda olmasakta gördüğün gibi seni hertürlü ezecek zekaya sahibim. fazla sıkma canını tatlım. bugünlük bu kadar yeter mesaim bitti ben çıkıyorum sonra görüşürüz yine :)

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Film sadece tek mekanda geçiyor ve sadece 2 insanın ve bir atın 6 günlük bir zaman diliminde geçen herhangi bir amaca hizmet etmeksizin oldukça monoton olan yaşamlarından kesit sunuyor ilk defa bir film sanki orda hiç kamera yokmuş sanki bir film setinde değillermiş gibi gerçek hayatlarında nasıl davranıyorlarsa aynen o doğal davranışlarını sergiler şekilde oynadıklarını hissettirdi bana yaşanan bu 6 günlük zaman diliminde aldıkları sadece 3 besin vardı Patates Tuz ve Su ekmekleri bile yoktu gerçekten gün boyu esen o rüzgar uğultusu içerisinde köhne bir yerde, yalnızlığın tam ortasında insan olarak baba ve kızın böylesi sıkıcı bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri bende esin kaynağı oluşturdu düşünüyorumda bizler nispeten lale devrinin insanlarıyız bunu bir kez daha yaşadım bu filmde öylesi bir ortamda insanın canı sıklsa bile yapabileceği başka bir alternatifi yok bu yönlerin ele alınış itibariyle filmi beğendim fakat yine de izlemenizi tavsiye edebileceğim bir film değil biliyorum ki birçoğunuz bu filmi beğenmezsiniz. ortak beğeni toplayacak bir film olduğunu sanmam ama yinede içinde bulunduğunuz imkanların farkına vardırması yönüyle evet tavsiye edilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• alt edememek degil guzelim seninle ugrasamam ben. :)) dirdirin cok. basimi agritirsin :) ayrica kedi ulasamadigi cigere pis dermis. :D

0|0
    0|0
  • izlemedim ben :(

0|0
    0|0
    • tamam o zaman sana görev veriyorum o filmi izlr sonra buraya yorum yap timam mı tembel teneke...

• bebegim kompleks senin gobek adin :)) ben rahatim.

• bir de beni ezdigini saniyorsun. ben ustunum tiplerinle daha bir tatli, daha bir komik oluyorsun. boyle olmaya devam et <3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...