Gitardan anlayanlar bir bakabilirmi?

Selam dostlar. Ben pekte fazla olmayan bir butceyle elektrogitar almak istiyorum. Caldigim tur genelde degisik olacak. Mesala keyfime gore progresif rock ta calabilirim thrash metalde. Az butceye uygun gitar onerilerinizi alabilirmiyim? Benim su anda dusundugum washburn x10. Siz ne dusunuyorsunuz? Bu gitarla istedigim tonlari alabilirmiyim?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• dediğin tarza söylediğin gitar gayet ideal. sabit köprü mü kullanacaksın floyd rose lu mu?

0|0
    0|0
    • Floyd roselu kullanacagim bro

• Butce 700 lira civarı. yurtdisindayim ben. Turkiyede 700 lira olan gitar burada 900 olabilir. Mesala washburn yabanci ulkelerde 150 dolara bulabilirim. Yasadigim yerdeyse 320 dolar

• Ozaman cok bir seceneğin kalmıyor. Corttan nefret ederim ama evil serilerine bakabilirsin. Ibanezde tercihim dışıdır ama rg serilerine bakabilirsin. washburn x11 de işini gorür. yani dedigim gibi cok bir seçenek yok. Az daha kasabilirsen schecter omen serilerini tercih etmen daha iyi olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• Az bütçe diyorsan Cort çok tercih ediliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bütçen ne kadar bilmiyorum. jackson düşünebilirsin. tonları cok musai

0|0
    0|0
    • Butcem 700 lira civari dostum

• Çabanı beğendim ama çok alakasıxwz bir yorum olmuş. seni tanımıyorum, müdürüm, büyüğüm değilsin. O yüzden samimi, saygılı olurum. Ha ama böyle alakasız bir yorum yaparsan ne saygı görürsün nede samimiyyet.
      Sonuç:böyle yorumla kız tavlayamazsın

Yükleniyor...