Fifty shades of grey? Grinin elli tonu?

Belki soranlar ya da görüş paylaşanlar olmuştur ben görmedim. Filmi nasıl buldunuz? Kurgu ve uyarlama, hikaye her şeyiyle beni etkileyen bir film oldu. Peki kitabını okuyanlara soralım, film mi daha çok etkiledi kitap mı? Farkı nedir? Lütfen seviyeli cevaplar verelim.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kitabı çok daha güzeldi, çok daha fazla ayrıntı var mesela betimlemeler, bakışların sebepleri, kadınların sarışın olması, kızın saçlarının kahve olması, herşeyin gri olma özelliği, adamın hep asık suratla durması, bunu kitapta çok daha iyi anlıyorsn, escalayı bile çok daha güzel tarif etmiş yazar

2|0
    0|0
    • Filmle ilgili tek güzel şey şu yorumdu:

https://m.youtube.com/watch?v=YweqosUNTuM

İlk kitabı okudum ve bıraktım- kitapla karşılaştırmak için filmini de izledim. Nete düştü bile..

Daha okumam da izlemem de.=//

Ergen seksi edebiyatı.=//

• ben o yönden bakarak okumadım @CosmoCarmen

• Hangi yönüne bakarak okumadın- anlamadım.
      Seks yönüne mi?

Kurgu zaten vasatın altında..
      Klasik zengin- hiç aşık olamamış sorunlu, yakışıklı eleman, ana karakter ezik ve fakir kıza aşık olur falan filan..
      Kurguyu besleyecek yan karakterler ve olaylar da çok basit ve yetersiz..

Ben beğenmedim- ama sen hangi yönüne göre değerlendirdin meraklardayım.,

Erkekler Ne Diyor 4

• ben gerçekçi tarihi filmleri seviyorum tarz olarak ama filmlerin konusuna fragmanına bakarım... bu film çok cinsel içerikli fragmandan gördüğüm kadarıyla... pazarlama yöntemi tarzı... ben şahsen iğreniyorum bu tarz filmlerden dahaçok dram ve tarihfilmleri

1|0
    0|0
  • Beklentilerimin çok altında vasat bir film. Sadece reklamı iyi yapıldı diye, çok ses getirdi. Kitabı muhteşem. Kitapla filmin tek ortak yönü, kız ve erkek karakterler tam anlamıyla aynı. Bence film gerçekten zaman kaybından başka birşey değil. Kitabın sadece %5 lik kısmı işlenmiş.

1|0
    0|0
    • ben de kitabın daha iyi olacağını düşünüyorum. en kısa zamanda okuyacağım. teşekkür ediyorum :)

• Kitap iyiymiş

1|0
    0|0
  • Film güzel kitabını okumadım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Film guzel kitap dahada guzel

2|0
    0|0
  • Beklentiyi karsilamadi

1|0
    0|0
  • kitap müthiş film b*k

1|0
    0|0
    • Nedir sebebi?

• Anlıyorum. Kitabını okuyacağım ilk fırsatta. Daha iyi olduğunu düşünüyordum, siz de onayladınız. Teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için :)

• rica ederim

Yükleniyor...