Türkiye'de metal dinleyen bir kitleye; ''onlar satanist'' bakış açısı gelmesinin bir sebebi var mıdır?

Şahsi görüşüm tabiki hiç bir alakası yok. Fakat herkesin görüşüne saygım var.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Artık kalmadı öyle düşünen. Eskidendi o.

0|0
    0|0
    • Yok halen kırsal bölgelerde ve şehrin bir çok yerinde aynı damgayı yapıştıran insanlar mevcut malesef. İşin enteresan kısmı metalci olmayıp siyah giyinen bir insana dahi metalci damgası yapıştıran bir zihniyet varken.

Kızlar Ne Diyor 1

• Türkiye'de metal dinleyen bir kitleye; "onlar ergen" bakış açısı ile bakıyorum

0|0
    0|0
    • Sebebini sorabilir miyim? Çünkü 50 yaşına gelmiş bıkmadan dinleyen torunu dahi olmuş insanlar tanıyorum.

Erkekler Ne Diyor 1

• Giyim tarzlarından olabilir. Bütün metalciler öyle giyinmiyor ama bütün satanistler metalci gibi giyiniyor.

Siyahlar, aksesuarlar, aylarca yıkanmamış saçlar falan ;)

0|1
    0|1
    • Aylarca yıkanmamış saçlar derken? Hiç bir sataniste rastgeldin mi de böyle bir yargıda bulunabiliyorsun? Yoksa etrafta satanistim diye geçinen insanlardan mı örnek veriyorsun? Bence bir görüş bildirmeden önce bir bilgin yoksa yargıda bulunma ama varsayımlarla konuşabilirsin. Gerçekten satanizm nedir diye önce oturup derin bir araştırma yapmanı tavsiye ederim. Not: hiç bir alakam yok. Ve çok saçma bulduğum bir düşüncedir.

• Amacım sadece konuyu tartışacak insanlar bulmak. Amacım kimseyi yargılamak değil sakın yanlış anlama. Konuya ilgiliyim çünkü abimde aynı dönemdendir. 98-2002 arası olan tüm olayları az çok onun anlattıklarıyla birlikte araştırdığım arşiv haberleri. Abimde zamanının metalcisi ve bateristi denilebilir.

• Estağfurullah yanlış anlamadım. Konuştuk işte. Abine selamlar ;)

Yükleniyor...