Provokatif bir haber değildir. Sadece bilgilendirme amaçlı ve sevinç gösterisi :) Habere bakın gençler nasıl değerlendiriyorsunuz?

www.sozcu.com.tr/.../ açın ve okuyun. Çok güzel bir haber değil mi sizce de?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bunun neresine seviniyorsunuz anlayabilmiş değilim nereden geliyor bu arapseverlik. Osmanlıca diye bir dil yok Osmanlıya yazı dilidir konuşma dilimiz her zaman Türkçeydi. Osmanlıca arap harfleriyle yazılan Türkçedir. Arap harflerinin kullanılması nasıl bir heyecan nasıl bir sevinç yaratıyo sizde anlayabilmiş değilim.

0|0
    0|0
    • Bana hakaret ettiriceksin kendine sen nasıl müslümansın sen nasıl osmanlı torunusun neyse..

• Sen kendi ırkını beğenmiyorsun ben napıyım sana

• ırkımla gurur duyuyorum Türk ırkıyla gurur duyuyorum. Osmanlıyı kötülemiyorum bizim tarihimizdir yanlışlarından ders almalıyız diyorum. Türk harflerini Türk dilini Türk geleneklerini kullanmayı bırakıp araplaşan insanlar milliyetçi oluyor ben Türk ırkını beğenmiyo oluyorum bu nasıl bir kafadır. Tabi siz kendinizi arap olarak görüyorsanız ki az önce yazdıklarıma yaptığınız yorumdan bu anlaşılıyor size diyebilecek bir şeyim yok. Önceki yorumda araplaşmayı arap özentiliğini bırakıp Türk kültürüne dönmeliyiz diyorum bana ırkını beğenmiyorsun diye cevap verdim söyleyebileceğim hiçbir şey yok hahahahah hala gülüyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Osmanlıca değil Osmanlı Türkçesi

0|0
    0|0
  • Girsin ne olmuş yani? Zaten yasa ve mevzuatların çoğu osmanlıca bilmiyormusun?

0|0
    0|0
  • Sacma ya bu yuzyilda

0|0
    0|0
  • Guzel bır uygulamaya benzıyor

0|0
    0|0
    • Kesinlikle. Kimliğimize geri dönüyoruz.

• Aynen oyle anladım ben ısmı :)) Bırılerının ne kadar faydası olduysa o kadar yuksek te zararı olmus ama bakalım hayırlısı dedıgın gıbı bu da bır temel bu da bır adım

• Kesinlikle kardeşim. Sevmeyenler her geçen gün yerin dibine sokucak bu adam

Yükleniyor...