Erkan Oğur kimdir dinleyen var mı arkadaşlar aramızda?

ben türkülerini daha yeni dinledim beğendim.ama kimdir kimlere hitap eden bir sanatçıdır bilmiyorum.alevilerle bağlantısı varmıdır bu sanatçının mesela?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Erkan Oğur; perdeli gitar ve bağlamalar ile elde edilebilen seslerin Türk Müziğinin ihtiyaçlarını karşılamadığını görerek, gitar ve bağlamanın perdelerini kaldıracak ve elde edilebilen seslerin sayısını sonsuza çıkarabilecek kadar sağlam, iyi eğitimli ve yetenekli bir sanatçıdır. Özellikle "Neden Geldim İstanbul'a" ve "Bugün Ben Bir Güzel Gördüm" isimli eserleri ondan dinlemeyi severim.

Ankaralı olduğunu biliyorum fakat dini inancı ile ilgili bilgim yok. O iyi bir sanatçı bu yeterli benim için.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• sağlam adamdır dobradır şuan ki hükümeti pek sevmez.müzik sanat adına ustadır babadır yani. dinleyicileri karışıktır elit baya dinleyicisi var.

bülbülüm altın kafeste

çiğdem der ki

zeynebim

kesinlikle bu üçünü dinlemelisin

0|0
    0|0
  • İlk kez duydum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sanatçının inancı olmaz acarsın youtube yazarsın adını dinlersin beğendiysen sorun yok sağcıysal solcuysan aleviysen sünniysen dinlemem diye bişey yok bence...ayrıa konserine gitmiş biri olarak çok beğendiğimi sık sık da dinlediğimi belirtebilirim

0|0
    0|0
  • Perdesiz gitarın mucididir. Jimi Hendrix damarı tutar arada. Gitardan Ney sesi bile çıkartabilecek kadar eşsiz bir yetenektir. Elektro da çalar. 4 yaşında müziğe başlamıştır. En ilginç yanıysa Fizik Mühendisi olması :D

0|0
    0|0
  • Eşkiya filindeki fırat türküsünü söyleyen perdesiz gitar ve bir müzik duayenidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...