Dünyadaki Tüm Kargaları Görmeden, Dünyadaki Tüm Kargalar Koyu Renktr Demek Doğrumu Sizce, Bence bu Yüzden Dünyadaki Tüm Gargalar Koyu Renkli Değildir?

Dünyadaki Tüm Kargaları Görmeden Dünyada Beyaz Karga Yoktur Demek çok Yanlış Bence..

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Dünyadaki tüm kargaları görmek pek mümkün olmayacağından bilim buna bir açıklık getirmiş ve tümevarım yöntemini uygulamıştır.
    Bugün bu tarz konular tümevarım yöntemiyle doğrulanmaktadır.

0|0
    0|0
    • Bu Kadar MAntıklı Düşünmeyiniz Her Konuyu ;)

Ki Tüme Varımlar Çürütülebilir , Yani Kesin Bir Kanun Değildir.

• Bu Daha Mantıklı Ve Daha Kabul Edilebilir Bir Yaklaşım Bana Göre Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Sabah sabah beynin bulanmis senin bir yumurta cirp bir puskevit at evladim ve ayrica katiliyorum penguenler cok yalniz.)

0|0
    0|0
    • Neden bunları düşünmek yerine , Kızlara cool gözükmeye çalışıp ingiliz beyfendisi moduna mı girmeliydim bu sitede bu saat de?

• Yo benim diger secenegim uyumakti

• Görmediğimiz şeyler hakkında yorum yapamayiz
    Ama beyaz karga vardır demekte arastirmadan kabullenmektir.

0|0
    0|0
  • Olabilir (:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mutlak bilinmesi gereken bir bilgi olmadığı müddetçe, hayatımızı kolaylaştırmak adına bir takım istatistiksel verilerin doğruluğunu kabul etmek durumundayız.

0|0
    0|0
  • sabah sabah çay mı dokundu

0|0
    0|0
  • bilimde yeni bir görüş ispatlanmadan mevcut görüş doğru kabul edilir aksi ispatlanamadığı sürece bence dünyadaki bütn kargalar koyu renkte dememizin bir sakıncası yok :D

0|0
    0|0
  • Yüzde 99 u siyahsa beyazlarda siyahylarla yakılabilir. Com

0|0
    0|0
    • Yüzde 99 unu gördün mü peki *

• Kardeşim lafı koydum yuttun sindirdin zıçtın şimdide sıvıyorsun hdhfjgk sıkıntı yapma bu kadar.

• Peki , Kafa Yapın Ve Olgunluk Seviyeni Ortaya Koyduktan Sonra Haklısın , Fazla uzatmamk Lazım Ortaokullu Arkadasım Hoşcakal.

• Kafan guzelmis, gule gule kullan dostum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...