MÜZİĞİN RUHUNUZA ETKİLERİ NELERDİR?

Merhaba arkadaşlar. Müzik dinlemenin size yararları nelerdir. Hangi anlarınızda daha çok müzik dinlersiniz? Genelde neler hissettirir? Türleriniz nelerdir?

0|1
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• three days grace
    bullet for my valantine
    five finger death punch
    halestorm
    Avanged sevenfold
    Breaking benjamin
    rammstein
    ...
    ..
    .

Böyle gidiyor. çok farklı gruplar dinliyorum. o günkü ruh halime bağlı. Ankara havası dinlediğim de olur. Türkü dinlediğimde. Bazen halk sanat müzikleri. metal rock dance pop slow yerli yabancı vs karışık valla

Genelde youtube açar bir parça yazarım gerisi otomatik oynat ile ne gelirse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • Ruh halime nasıl olsun istiyorsam o tarz dinlerim. Mesele sakin bir hal için 10 cm - caress (korean indiea
    Enerjik bir ruh hali için g-dragon good boy ( korean pop)
    Içimdeki isyanı dışa vurmak için rock, alternatif rock falan :) linkin Park, teoman, manga

0|0
    0|0
  • Muzik beni mutlu ediyor
    Sakinlestiriyor
    Turlerim genelde hareketli olur slow cok nadir dinlerim
    Galena -pantera dinlemeni oneririm :)

0|0
    0|0
  • Müziksiz yaşam düşünemiyorum, hayatımın her saniyesi müzik.. tüm derdini sıkıntı alır müzik.. Onu dinlemek yetmez yaşamak gerekir.

0|0
    0|0
  • Hayat felsefem müzik metal ve rock dinlerim :)

0|0
    0|0
  • Kulaklığı takıp dinlediğim an başımın ağrısı bile gider :)

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre sarki seciyorum cok sık dinlerim zaten karamsar oldugumda damara bagliyorum pozitifsem guzel birgunse disko disko kop kop

0|0
    0|0
  • Müzik olmadan yaşayamam, kulaklığı takip müzik dinlemeye başladığımda o an hiçbirşey umrumda olmaz, müzik dinlerken spor yapmayı çok seviyorum, hiç müzik dinlemediğim bir gün olmamıştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...