Senaryonun sonu? yardımlarınıza ihtiyacım vaar?

Arkadaşlar kısa filmimde Azerbaycanlı bir adamla Ermeni bir kızın aşkını anlatıyorum. Filmin sonunda bunlar birbirlerine sarılıp türkü söylemeye başlıyor. şarkı sarı gelin. adam ilk kısmını Azerbaycan Türkçesinde, kadınsa ikinci bölümünü Ermenice söylüyor. türküyü sarı gelin seçmemin sebebi de biliyorsunuz bu türkü Azerbaycana aittir ama Türkçe- Ermenice versiyonları da vardır. sormak istediğim şu : sizce de kendileri mi söylesin yoksa film bitmeye yakın birbirlerine bakarken müzik olarak mı çalsın bu türkü?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Azeri Ermeniyi vurur. SON (siz Türkçü gibi görünenler niyekine ermeni yalakası oldunuz sizden nefret ediyorum)

1|0
    0|1
    • Ermeni yalakası değilim, hatta nefret ederim. Ama iki Türk'ün aşkı çok da ilgi çekici olmasa gerek ;)

• @Sigyy bu kız en azından Türk erkeğiyle ermeni kızdan bahsediyor sen ise türk erkeklerine hakaret edip ruslarla yatmanın sünnetsiz penisini yalamanın hayalini kuruyorsun sen mi gerçek türkçüsün senin gibi Türkçüye yazıklar olsun cevap ver dediklerime

• sen ne biçim insansın be..

Erkekler Ne Diyor 5

• işine gelmeyince engelleyip ne biçim insansın de senden açıklama beklediğim halde cevap vermedin ne dememi bekliyorsun rusların ganimeti olup Türkçülük yapan biri hakkında ne düşünücem
    @neva34 bunu ona iletirmisin ve Türkçüyüm dediğine de bakma fıs! sen en azından ermeni kızla türk erkeğiile ilgili konuşuyorsun bu türkçüyüm diye dolaşıp ruslarla yatmanın hayalini kuruyor türk erkeklerini aşağılıyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle onlar soyleyince daha ilgi cekecektir ama sonunda olduguna gore diger senaryolardaki gibi fon muzik olmak zorunda...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Müzik olarak çalsin bence daha güzel

0|0
    0|0
  • Birbirlerine bakarak söyleyebilirler daha hoş olur bir yazar olarak fikrim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sende mantık sıfır :) azeri o ermenini öldürür, ne sevgisi. azeri bir türk hiç zaman burnu uzun ermeni kızlarını sevmez. ermeniler kaç azeri türkünü katl etdi. Ne sevgisi la :)

0|0
    0|0
    • çok salaksın çok...

• Sen nası türksün? Senin canından, kanından olanları yaşlı, kadın, çocuk demeden öldürdüler. Sen halla uzunburun ermenilerden yazıyosun. Ayıp ve yazıklar olsun sana. Sen Nası Türksün?
      İşte senin gibiler her zaman kardeşlerini satarlar.

• Salakta belli kim. arada büyük bir açık ara var :D

• bence çalsın ya

0|0
    0|0
  • Muzik calsin bence

0|0
    0|0
    • ama o zaman tek dilde çalacak. ya Türkçe ya Ermenice. biraz özelliğini yitiriyo sanki :/ filmde imkansız bir aşk anlatılıyor. Türk milliyetçisi bir adamla , Ermeni bir kızın aşkı. vurgulamak isteidğim şey iki farklı dilin , dinin ortak noktada buluşmaları...

• Anladim o zaman diger turlu daha mantikli oluyor :) bizde izleriz artik :D en sonunda adim gecsin :Dd

Yükleniyor...