En çok sevdiğiniz dizi / film repliği veya kitap cümleleri hangisidir?

ben 2 tane seçebildim favori olanlarımdan

http://i.hizliresim.com/blavgV.jpg

http://i.hizliresim.com/oAadA2.jpg

0|0
10|7

Kızlar Ne Diyor 9

• Mathilda : Leon sanırım bir şekilde sana aşık oluyorum. Bu başıma ilk kez geliyor biliyormusun?
    Leon : Daha önce hiç aşık olmadıysan bunun aşk olduğunu nerden biliyorsun?
    Mathilda : Çünkü hissediyorum
    Leon : Nerede?
    Mathilda : Karnımda. Sıcacık. Hep orada bir yumru olurdu, Ama şimdi geçti Leon.

Titanik filminede ayrı bir aşığım tabiki Leonda başlarda gelir <3

0|0
    0|0
    • oo titanici bende çok severim 16 kes izledim şimdiye kadar ve hep yalnız izledim

• Bende 10u geçmiştir 3 saat sürüyor bide hiç eskimez o film ya listemde en başta

• şimdi listemi açıklasam burdan hangi köy bilmiyorum ama o köye duble yol olur

• "Yüz defa, elime bir bıçak alıp sıkışan yüreğimi soluklandıracaktım. Aşırı koşturulmaktan dayanılmaz biçimde hararetlenince güdüsel olarak damarlarını ısıran ve böylece soluklanan safkan atlardan söz edilir. Çoğunlukla kendimi duyumsayışım böyledir. Bir kan damarı açmak istiyorum, bana sonsuz özgürlüğü verecek." Werther

Genç Wertherin acılari!
    Goethe!

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • "bizim ilişkimiz, yetenekli ama istikrarsız forvetler gibi değil, bir günde yedi yarış kazanan halis karataş gibi olacak krem karamelli dondurmam."
    leyla ile mecnun yavuz 63. bölüm

0|0
    0|0
    • atları seyretmek kadar insanı rahatlatan bişi yok bence yarın için bir kupon yaparmısın bana

• bende kendime 12 sene verdiğime göre 1 sene farkla olabilir demiştimde neysee :))

• 1 senenin lafı olmaz bir sorun çıkmazsa 11 sene sonra evleniyoruz

• Senin için bin tane olsa yine yakalarim. ucurtma Avcısı~

0|0
    0|0
  • Herkese benden çay
    şakir e yok :D

0|0
    0|0
    • you drink tea, i drink coffee; my dear

• rakı ve çay içen insanlar kalabalık
      Kahve içen insanlar daha çok yalnızlığı sever.
      Ayrismamiz burdan geliyor bile olabilir.
      Bende kahve içen insanları samimi bulmuyorum ıssız buluyorum..
      iyi geceler

• dediğiniz doğrudur katılıyorum ekleme de yapayım kalabalık ve samimiyetsiz insanların ortak bir özelliği vardır ya hepsi birbirini tanır ya da arkadaştırlar tırnak içinde

• See you in another life brother vardı lostta. 1. ci paylaştığın güzelmiş gerçekten de.

0|0
    0|0
    • paylaştığım beni tam olarak yansıtıyor aslında sadece bir replikten ibaret değil yani, seninkide iyiymiş

• İyiyim iyiyim :)

• iyi olmana sevindim

• yokkkk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• vizontele
    --------------
    fikri : ne yapıyosunuz l*n şehrın en temiz ayıları ( bunu hamamda yıkanan 2 ayıya soyluyor)
    ayı 1: şu vızonteleyı konuşuyorduk
    fikri: sinemayı tutmaz sınema başka bişey ben ankaaaradayken gormuştum vızonteleyı sınema gıbı olamaz
    ayı 1 ve 2 : agzı açık bakıyorlar
    fikri : mesela bir gun beyoğlunda yuruyorum o uzun boylu artıst vardı neydı adı?
    ayı 1 : tarık akan
    fikri : hah tarık akan mesela o okadar uzun boylu degıl benım burama gelıyor
    :D
    ------------------
    fikri : Ne dedi ne dedi?
    fikrinin çırağı : abi deli emin geldi tükyana dedi fikri abim git dedi tükyandan dedi istediğin takımı al dedi , hani kendıne radyodan dolayı borcumuz vardı ya ona mahsuben
    fikri : ha , ona mahsuben?
    fikrinin çırağı : evet abi
    fikri : sende bunu yedin?
    fikrinin çırağı : evet abi , çay söyliyim mi abi?
    fikri : yok ben söylerim çay sen içeri geç içeri
    fikri o ara kenarda duran sopayı alır içeri girerken , laa a2mına kodgmm :D hahahah
    fikri ( cem yılmaz )

0|0
    0|0
  • Hangi film den ya da diziden hatırlamıyorum ama ne zaman görsem kopuyorum :D
    http://i.hizliresim.com/vgla8v.jpg

0|1
    0|0
  • İnsanların daha güvenli araba kullanmasını istiyorsan, hava yastıklarını çıkartıp, boyunlarını hedef alan bir maket bıçağı yerleştir. Kimse saatte 5 kilometreden fazla hız yapamaz.

http://i.hizliresim.com/Vpljoq.jpg

0|0
    0|0
  • domates... haydı domates

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hedef ben miyim tayfun

0|0
    0|0
Yükleniyor...