Anlama kapasitem biraz dusuk sanirim?

Bazen kolay anlayamiyorum 5 saniye kadar dusunmem gerekiyor ancak oyle anlayabiliyorum. Zehir gibi zeki olmak leb demeden leblebiyi amlak istiyorum. Zeki biriyim aslinda fakat, anlamam biraz sorumlu. Sizce neden, nasil tedavi olabilirim?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Kitap oku, bilmece coz sık sık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tedavisi yok bunun zamanla gecebilir boyle bisi

0|0
    0|0
  • zeka testleri çöz dikkat testleri çöz

0|0
    0|0
  • insanlık hali :D

0|0
    0|0
  • sonuca git

0|0
    0|0
  • kitap oku, sosyalleş

0|0
    0|0
    • Sosyalim kitap okuyorum yeterince degil ama dun asiri okurum 10-15 syf

• sadasfasfas aşırı okudun öylemi 10-15 sayfa. İyi bari gözlerin bozulmamış

• "Gün aşırı"olacakti pardon. hahahahaha guldum ua:D

Kızlar Ne Diyor 6

• Yogunlasamiyorsun bence, kafan baska alemde

0|0
    0|0
  • Zeki değilsin, öncelikle bu gerçekle yüzleşerek başlayabilirsin.

0|1
    1|1
    • Kendimi ovmeyi sevmem, zekiyim dedigime bakma. Ben degil beni taniyanlar soyler "zeki" oldugumu. Bak taniyanlar diyorum, beni taniyor musun? Hayir. Simdi kaybol.

• Zeki olmadigimi dusundugunu soyledin, beni tanimadigini soyledim. Demek ki anlamisim. Bunda anlamayacak bir sey yok. Sacmalayarak kendini gostermeye calisma. Site bu davranis icin uygun bir ortam zaten degil.
      Ayriyeten "Taniyanlar hep oyle der" kadar sacma bir genelleme daha yok. Kisiye gore degisir. Senin etrafinda yalaka tipler varsa, dogrudur, derler. Fakat benim cevrem dobra, acik sozlu insanlarla cevrili. Her neyse.
      Burada benim zekami benimle tartismanda senin zekani gosterdi:)
      Ben sadece anlama problemim oldugunu soyledim bazen. Bunun zeka ile pek bir iliskisi yok (dogrudan dogruya)

• Hayır direk zekayla alakalıdır. Keskin zekalı insanlar herşeyi anında anlayabilir. Ama düşük zekalılar anlayamazlar. Ayrıca etrafında dobra insanlar olduğunu söylüyorsun sen anlatılanı anlayamayan biriysen eğer kimse senin zekanı göremez (varsa bile göremezler) ve buna rağmen sana zeki diyorlarsa sandığın gibi " dobra " değiller. Yani yine yanlış anlamışsın etrafındakileri :))

• Kitap oku

0|0
    0|0
  • Belki dikkat eksikligi dalginlik falan vardr

0|0
    0|0
  • Vitamin ilaçları kullan b12 özellikle

0|0
    0|0
  • Tedavilik bir durum olduğunu düşünmüyorum, fazlaca kitap okumayı dene düzelirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...