İslam dini hakkında ne düşünüyorsunuz?

İslam dini hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• arapların uydurması kitap. cahil arapların ona inandığı ve bizim atalarımızı kesip doğrayarak türklerin dinininde islam yaptıklarını biliyorum.

4|1
    4|2
    • Dogru kns ya

• Ne yazikki bizde bugün boyle örümcek beyinliler olarak kaldik bu yüzden :/
      Sana katiliyorum

• ben kalmadım kalanlar düşünsün atalarımı öldüren insanların yazdığı kitaba inanmam ben. inanan da korkusundandır araştırmayan etmeyen boş gelip boş gidecek insandır benim görüşüm bu.

Erkekler Ne Diyor 20

• İyi kurgulanmış bir masal.

3|3
    4|3
  • Mü'min olanların, Allah'ın varlığına ve birliğine inananların, takva ehli olanların mensup olduğu din. Hoşgörü dini, birlik beraberlik dini. Her ne kadar mensup olanların bir çoğu kötü kullansa da Allah'ın nurunu tamamlayacağı din.
    Din konusunda tartışmaya da girmemek gerek. İsteyen istediğine inanmakta özgürken sadece saygılı davranmak zorundayız. Senin dinin sana benim dinim bana.

0|0
    1|0
  • eşittir terörizm, altta birisi video paylaşmış 2-3 yaşından itibaren fanatik terörist yetiştiren başka bir toplum yoktur

1|2
    0|1
  • Nasil ne dusunuyosunuz islam iste muslumanlik hz. peygamberimiz Muhammet Mustafa sav. Hz. ademin torunlariyiz biz muslumaniz elhamdurillah

1|1
    1|1
  • https://m.youtube.com/watch?v=xjLbxmSJTVI insanlik icin bir sans diyorum ona inanmayan icin de cok üzülüyorum

1|0
    1|1
  • Hristiyanlığa karşıt olarak ortaya çıkmış Hristiyanlığa karşı giriştiği her savaşı kaybetmiş alt edilip tarumar olmuş bir din. bugun müslümanların hallerinden bu durumu anlamak mümkün 600 sene osmanlı sizi nasıl kök söktürdü diyenler o balyozu yediler. D

1|0
    0|1
  • dinim islam onu düşünüyorum

1|0
    1|1
  • iyiki de müslümanım diyorum

1|0
    1|2
  • rabbi allah
    nebisi muhammed mustafa
    din islam
    kitap kuran-ı kerim

bu geliyor aklıma.

1|0
    1|2
  • https://www.youtube.com/watch?v=BvBu12066VM

Şu kızdan Allah razı olsun. Sence ne düşünebilirim?

1|0
    1|4
  • pek güzel şeyler düşünmüyorum

1|2
    2|3
  • en güzel dindir. ama ışid gibi dinsizlerin elinde olmamalı bu din.

1|0
    1|1
  • güzel bir din.

1|1
    1|1
  • Kutsal kitabı 19 sayısı sistemi üzerine kurulu bir din

0|0
    1|0
  • İslam değiştirilmemiş tek dindir

0|0
    1|0
    • Bizim dinimiz hiç bir canlıya zarar vermememizi emir eder okadar temiz bir dinimiz varki olmıyan bütün pislikleri dinimize alet ettiler başınada mübarek peygamber efendimizi. İsmini lekeleyerek başladılar en son bu ışid pislikleri çıktı biatçılarmış Allah onları ıslah eylesin bizleride hak dinimizden ayırmasın

• şu devirde yaşamanın çok zor olduğunu

0|0
    1|0
  • Hz muhammedi seviyorum ama araplardan nefret ediyorum

0|1
    2|0
  • anca kafa kesip tanrının verdiği canı alırlar

2|3
    3|0
  • diğer dinlerden farkının olmadığını

0|0
    3|1
  • Sevmiyorum

2|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hak din. Ötesi yok.

1|1
    1|2
  • Güzel bir din

1|1
    1|3
  • Hak din, gercek din.. Mukemmel din ❤️❤️❤️

1|2
    1|3
  • Dinim islam. Ama dinimi kullanip bizleri... yerine koyanlara isyan ediyorum!

0|0
    1|0
  • arapların uydurması kitap. cahil arapların ona inandığı ve bizim atalarımızı kesip doğrayarak türklerin dinininde islam yaptıklarını biliyorum.

bu ne ya salak mısınız siz bir de en iyi cevap seçmiş
    pis atesitler allahın laneti üzerinize olsun

0|0
    1|0
    • Örümcek beyin arabistana git Afganistan a ya da orda dinini çok güzel yasarsin kumalarinla...
      Güzel ülkemizi kirletmeyin

• Sen ogret almissin yaa !!! Ha haaaa

• sen iste öğretirim
      ne kadar anlarsın bilemem

• ne kadar laikiyle yerine getirmek mümkün olmasada çok şkür iyiki müslümanım diyorum

2|0
    1|3
    • O nasip oluyı ki
      Niye getirimiyon yerine?

• nasip olmaz bence o kadar güzel o kadar mükemmelki hiçbi insanın bu kadar güzel ve mükemmel olabiliceğine inanmıyorum tabi dinimizdeki önemli insanlar haricinde

• bir örümcek byyy daha !

Yükleniyor...