Depresyondayım, film izlemek istiyorum...Huzur veren film tavsiyeleriniz var mı?

bu gece üzüntülerimi kaldırıp eskisi gibi film izlemek istiyorum.. o kadar depresyon halindeydim ki; filmlerim kitaplarım bensiz kaldılar.. kendimi unuttum ya.. var mı süper bi film... ama macera istemiyorum. hadi arkadaşlar huzur veren bişey istiyorum. saolun şimdiden..

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Buldum buldum Evil Ondsake Şeytana Karşı

Bilgi : Film hakkında: Film; Romantik, Aksiyon, Dram, Macera , kategorilerinde yer almaktadır. 1950'lerde İsveç’te geçen hikayede, ergenlik çağındaki Erik, üvey babasının dayağı yüzünden hayatı çekilmez hale gelmiş bunalımlı bir gençtir. Üvey babasının verdiği bir kararla evden uzağa, bir yatılı okula gönderilen Erik, bunu bir kurtuluş gibi görse de kısa zamanda hiç de göründüğü gibi olmadığını farkedecektir.Okulda öğrenciler arasında ciddi bir rekabet vardır ve güçlü öğrencilerin güçsüzleri ezdiği bir ortam oluşmuştur. Öğretmenlerin bile öğrenciler kadar baskı altında olduğu bir tür hapishanede olduğunu farkeden Erik’i, artık geride bıraktığı yaşantısından bile daha zor günler beklemektedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sağlam bi korku filmi seret bence korkuyla aran kötü degılse yada dram beni daha da sıkmaz dıyosan forrest gump tarzı senı ordan alıp suankı yasamını unutturcak etkıleyıcı fılmler de ızleyebılırsın fılm bıttıgınde hayata bkıs acın degısıyo bazı fılmlerde piynisti de ızleyebılırsin

0|0
    0|0
  • im juli...temmuz da...fatih akın filmi süper seyret beğenmezsen iade

0|0
    0|0
  • black cat white cat--- emir kustirica

0|0
    0|0
  • Big fish

1|2
    0|1
  • Kiss me stupid

1|0
    0|0
  • premium arşivimi paylaşabilirim :P birlikde izliceksek tabi ama illada bi öneri diyorsan seven yedi yaşam güzel mesela oda olmadı la film aklıam gelmıyorr cok guzeldı du gelsın yazarım

0|0
    0|0
    • buldum galiba. will smith mi oynuyo.. bayılırım o adama.. saol:)

• boşver onu :D sen şeytana karşı devil ondsakeyı ındır netten download için premium hesabın yoksa wupload var bende paylaşırım çekersin istediğini netten

• Forrest gump bu film aksiyon filmi veya tamamen aşk filmi falan değil.sakin ve sürükleyici bir film saf bir gencin başından geçenleri konu alıyor tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • dünyalı adam a ne dersin

0|0
    0|0
    • ya dalga geçiyosun bence:( of kırıldım.. yda ben böyle aşkla ilgili bişey bekliyodum sarsıldım. nasıl bi film?

• son derece fantastik .aşkla falan ilgisi yok.kim kırdı seni böyle ?

• cevizkıran:))))))))))9 iğrençti tamam kabul ediyorum.. saol

• Microcosmos'u izle derim... Belgesel daha çok aslında ama o sümüklüböcekleri gör ve gülümse...

0|0
    0|0
  • Mr. Nobody

0|0
    0|0
  • Dunyayi kurtaran adamin amcasinin oglu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Judy Garland'ın oynadığı herşey bende o etkiyi yaratır.

Özellikle link

1|1
    1|0
  • Ye, Dua Et, Sev...

1|0
    0|0
  • büşra yı izleyebilirsin benim hoşuma gitmişti.bir de seven pouds(yedi yaşam)izleyebilirsin süper bir filmdi:))

0|0
    0|0
  • Bugün tv de izlediğim Planet 51'i öneririm. Komik film sevmememe rağmen eğlenceli ve güldüren bi anımasyondu.. Pişman olmazsın, ben olmadım.

0|0
    0|0
  • Salak ile Avanak :D

0|1
    0|0
  • my sassy girl (romantik komedi) eminim çok eğlenirsin benim çok hoşuma gitmişti çok gülmüştüm :)

0|0
    0|0
  • Mary and Max

0|0
    0|0
  • Tony Gatlif- Gadjo dilo

quentin tarantino- kill bill ya da ucuz roman

0|0
    0|0
  • beetlejuice

0|1
    0|0