Eksiden liberaldim, şimdi milliyetçi oldum?

Eksiden liberaldim, şimdi milliyetçi oldum.
Sizinde ideoloji karmaşası yaşadığınız oluyor mu?

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• yaşasın TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ YAŞASIN VATAN YAŞASIN ATATÜRK <3

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yarın da gomonez olursun?

1|0
    1|0
    • mülkiyetten yanayım ben komünist olmam hiçbir zaman

• Sana bir soru. Sokaktan bir insan çevir ve onun yaşantısına bak. O mu İslam dinine yakın, yoksa bir komünist mi?

• Gayet doğal. Liberalizmde milliyetçiliğe geçmekte pek sıkıntı olmaz çünkü ikisi de burjuva kökenlidir. İdeoloji karmaşası yaşamıyorsun aslında ama yaşıyorsan da belki ekonomik anlamda ideoloji karmaşası yaşarsın yani sosyalist ekonomiden kapitalist ekonomiye geçmek gibi bir şey seninkisi

0|0
    0|0
    • marksist açıdan bakarsak marksist olmayan her sey burjuva kökenli ve kötüdür

• her neyse teşekkürler sohbet için iyi akşamlar :)

• İyi günler ben de teşekkür ederim :)

• bende milliyetçiydim bunlar boş işler anadoluda envayi çeşit millet var hangi birine türk millyetçiğini empoze edicenki. Anadoluda herkez melez olmuş saf kürt ya da saf türk var mı hepsi birbiriyle evlenmış. benım dedemmin biri zaza diğeri türk anneannem türkmen babaannem çerkez. Çanakkale ortak noktamız yabancı istilasında kan döken her milletin evladına minnet borçuluyuz.

0|1
    0|0
  • Çok ilginçmiş sizi ki. İdeoloji karmaşası yaşadığım zamanlar oldu. Lakin aradığım yolu buldum.

1|0
    0|0
    • netleşti kafanda yani güzel

• pek yaşamadım ama artık eskisi gibi bağlı değilim ideolojime. nasılsa bir şey değişmiyor bu ülkede.

0|0
    0|0
  • Evt senin kafan karismis
    milliyetciler zaten liberaldir

Liberalden kasit ekonomi politikasidir. Solcular keynesyen ve devletci sagcilar liberaldir ve serbest piyasayi savunur.
    Solcular isciden sagcilar isverenden yana politika izler

0|0
    0|0
    • evet ikisinin ortak noktası kapitalizm. ayrıştıkları noktalar gayet var

• Ne kadar guzel kendini gelistiriyorsun. Degisim guzeldir

0|0
    0|0
  • Evet yaşadım şu an doğru yolda old. Inanıyorum. IRKÇILIK FAŞIZM

0|0
    0|1
    • Önceden bende libaraldim HÜMANİSttim

• uzun hikaye aslında

• :) hmm anladım ilgi çekici ise dinlerim

• bilmez miyim betülüm <3
    ergenken biz de yaşadık bu ideoloji karmaşasını, birşeylere kapılıp gidiyorduk heyecanla sorgusuz sualsiz. eski halimden eser yok şimdi :((((

0|0
    0|0
  • olabilir eskiden milliyerçiydim şimdi ırkçıyım resmen :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Alparslan türkeş'in '' özgürlüğün en büyük garantisi mülkiyettir '' şeklinde sözü var. Yani ikisini sentezle öyle devam et :) bende bireysel görüşlerdeyim

0|0
    0|0
    • doğru demiş valla. anarşistlerin mülkiyet hırsızlıktır sözünü doğru bulmuyorum

• Joseph proudhon'ı diyorsun anladım

• evet oluyo bazen kendimi bir kominist gibi hissetdiyorum bazende sosyalist. tam oturmadı hiç bişey kafamda biraz kitap okumalıyım araştırmalıyım

0|0
    0|0
  • Bütün ideolojiler ana düşüncede mükemmel. Fakat uygulamaya gelince hepsi aynı bk.

0|0
    0|0
    • haklısın valla garibanı düşünen yok kominizm bile garibana tekme atıyor

• uygulayan insanlarda sıkıntı var

• Haklısın ve insanlar bilinçli değil. Sırf bir ideolojiye sahibim demek için varlar.

• en guzelı mıllıyetcı olmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...