Ataturk kimdir? Onun hakkinda dogru bilgileri nasil bulurum?

Yurt disinda yasiyorum. Yalrim turkum yarim Hollandali. Bana yardimci olabilirmisiniz? Bilgi edinmek istiyorum

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• yedı duvel tarafından saldırı altında ve dızlerı ustune cokmuş bır mılletı derleyıp toparlayıp yedı duvelı onune katıp kovalayan en buyuk turk askeri ve sıyaset adamı.. turkıye cumhuriyetının kurucusu.. dın sımsarlarının bas dusmanı.. kadının adam yerıne konmasını saglayan belkıde tek lıder.. turkıye bırlesmış mılletlere davet edılen tek ulke.. bunun mımarı.. say say bıtmez.. varlıgımızın sebebi.. bugun muslumansam dıledıgım gıbı yasabılıyorsam bunu ona borcluyum huzur ıcınde uyusun allah razı olsun..

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben Azeriyim. bana Ataturku sorarsan gelmis gecmis butun dunyada yasayan turklerin atasi ve simdi Azeri diye millet varsa Ataturke borcluyuz

3|4
    1|1
  • yurtdışındaki kütüphanelerden araştır burdaki yalan tarihe göre harika biri

1|1
    2|1
  • Nutuk oku sadece

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle söyleyebilirim Amerika da Dünya'nın en büyük kütüphanesi dünya üzerinde ki herkes hakkında Yazılan gerçek belgelerle saklanmaktadır bir tek orda gerçek bilgiler vardır

1|0
    0|1
  • Atatürk kim diye merak ediyorsan
    Turgut Özakman ın Diriliş , Çılgın Türkler ve Cumhuriyet kitaplarını mutlaka oku.
    Atatürk 20nci yüzyılın en büyük dahisidir.

1|0
    1|0
  • Atatürk'ü bilmemen büyük bir ayıp Wikipedia ve ya tum sitelerde bulabilirsin Atatürk hakkında bilgileri

0|0
    0|0
    • Bilmemek ayıp değildir; öğrenmemek ayıptır ki arkadaş öğrenme çabası içerisinde; şevk kırmasak? o. O

• Arkadaşım internette bir ton bilgi var ya da belgeseller kitaplar var oralardan bak ama farklı kaynaklardan araştır özellikle bağımsız yabancı kaynaklar bulursan daha doğru bilgiye ulaşırsın

0|0
    0|0
  • Kendi yazdığı kitapları ookuyabilirsiniz

0|0
    0|0
  • bir insan hakkındaki en dogru bilgileri kendinden ögrenebilirsin
    nutuk

0|0
    0|0
  • Aç sözlüğü ADAM yaz, karşılı ATATÜRK'tür.

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Soylev ve demecler kitabi vardi onu okumustum.
    Internetteki bilgiler yanli oluyor genelde. Ben sahsen sevmiyorum kendisini.

0|0
    2|0
    • Kitabin adi ne peki? Ve kitapin icinde hangi tur bilgiler var?

• Kitabin adi aynen boyle? 1919 1927 arasindaki durumu nutul yani bir de 1928 1938 lik kismi anlatiyor

• Girdiği her savaştan galip çıkan efsane komutan.
    Mareşal ünvanı kazanmış tek asker.
    Siyaset adamı
    dahi bir metamatikci
    Her Türk'ün atası-babasi
    kurtarıcımız.
    olmasaydı & olmazdım

1|0
    1|0
  • Nete yaz cikar

0|0
    0|0
  • Google aracılığıyla bilmek istediğin bilgilere ulaşırsın:)
    Yani bir ara masondu onu biliyorum ama sonra bütün locaları dernekleri vs kapattırmış.

0|0
    2|1
  • her yerde var, nutuk oku en güzeli

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...