Hindistan'da damada istenen başlık parası bizde olsa ne yapardınız?

Hindistan'da damada istenen başlık parası bizde olsa erkekler kendileri için ne isterdi? Kızlarda sevdikleri erkek için ne kadar başlık verirlerdi? Yada kızlar parasızlıktan evde kalır mıydı? Güzel yorumlarınızı esirgemeyin :)

0|0
13|20

En İyi Kız Görüşü

• gece yatağıma gelcek yemeğini pişircem bebelerine bakıcam evini temizlicem bide paramı vercem hiç evlenmm daha iyi :D batsın öyle koca olcak erkek erkkliğinden utansın bence :D

2|2
    0|0
    • bence en iyi cevab bu yani +1

• :D öyle tabi ya adaam olsun yeter sorumluluk sahibi olsun yeter ya hayat şartları zor bana bakabilecekse alsın beni sonra kimsenin borcuyla uğraşamam boşarım gider yani

Kızlar Ne Diyor 12

• neyse veririz yapcak bşi yok.

0|2
    0|0
  • veremezdim ya hani paranın peşine düştüğümden değil de böyle sanki parayla koca satın alıyomuşum gibi, garip, küçük düşürücü hem benim için hem karşımdaki için.

1|0
    0|0
  • Bekarlık sultanlıktır tahttan inmek için bide para ödeyemem :)

0|0
    0|0
  • Para mara yok bende :)

0|0
    0|0
  • mevsimlik işçi olur para biriktirirdim

gurbete gitmem, sonra adamı başkasına verirler paramla rezil olurum

0|0
    0|0
  • Bi sn tuvalete gidip gelmem lazımm, adama bakk yaa başlık parasıymış neyine başlık parası istiyor kapı orda sapıda orda

0|0
    0|0
    • Biz istemiyoruz yahu Hindistan'da böyle paran yoksa evde kaldın.

• Neyse ne işte sinirlendim bi an onu okuynca :D:D Hindistan'ın gelmişini geçmişni yazık oradaki kadınlara yaa

• Beni alıyo daha üstüne başlık mı istiyo? Şahsen asla yapmazdım

0|0
    0|0
  • benim gibi birini almista bide baslik mi vericem :D pffff o bana versin baslik

0|0
    0|1
  • Hadi Allah gönlüne göre versin derdim :p

0|0
    0|0
    • kalırdın öyle bir başına kız kurusu olarak :))

• Fakirliğin gözü çıksın :p Başlık parası istemeyen elemanlarda olurdu heralde kendimi yabana atamam :PpP

• bir kuruş vermem

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim.

0|0
    0|0
  • Evlenmezdim.Sevgilimle yaşardım.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Çekik gözlü dürzüler 1 liraya damat satardı evde kalırdık.

1|0
    0|0
  • zaten bu hintlilerin tuhaflıkları bitmiyor birde ben söyleyim hintlilerle ilgili evlenen çiftin ilk gecesinde kızın annesi gerdek gecesinde onların yaptıklarına bakarmış ve şahitlik ederlermiş.soruna gelince biz erkekler kadar kadınlar o kadar cesaretli değil ancak başlık parasını biz öderiz.

0|0
    0|0
  • Yok bence tutmazdi. baslik parasini verirlerdi belki ama hayati cekilmez hale getirirlerdi. daha fazla kapris daha fazla dirdir cal cene basimiza bela olurlardi.

0|0
    0|0
  • kızı erkeği mi var bunun, kiloyla satışa mı çıkıcam hacı. bi kuruş istemezdim, gurur kırıcı birşey olurdu çünki.

0|0
    0|0
  • 100,000 lira isterdim kendime :)) sacmalamayın mal mıyız biz.

0|0
    0|0
  • Parası neyse veriridim para "çok" ya! :(

0|0
    0|0
  • klasik bir laf :"biz satılık mıyız"

1|0
    0|0
  • Kedi ne zaman ciğer yemek için para istemiş? Önünden geçen kıza yiyecekmiş gibi bakan, laf atan Türk (?) erkeğinin, kızdan başlık parası istemesi mümkün mü? Keşke mümkün olsa! Belki kendilerini nimetten sayıp, bu huylarından vazgeçerlerdi.

0|0
    0|0
  • 3 büyük baş ve 10 bin gayme verirsen alırsın beni bubamdan :D

0|0
    0|0
  • Kat ,yat ,araba Olmadan Olmaz O.o

0|0
    0|0
  • la damatlar yüzü tül ile örtülmüş çıkıyor dügüne ne kada garüp.

0|0
    0|0
  • açik arttirmaya çıkarirdim kendimi parayı veren düdüğü çalar:)

yada ebay gibi siteye ilan verirdim:)

0|0
    0|0
  • Bizde o sistem yürümezdi hocam tamam kızlar verirlerdi başlık parasını ama sinsi sinsi bir iki bakış atıp biz bi evlenelim sen gör sorarım bunun hesabını gibi bir durum oluşurdu :D

0|0
    0|0
  • oranın devlet başkanının aldığı maaş 2000 $ bile değil. verdikleri başlık parası ne kadardır sence?

1|0
    0|0
  • 10.000$ dan açık arttırıyorum başlığımı, kızlara duyrulur.

0|0
    0|0
  • 10 bin lira yeter bana

0|0
    0|0
  • kızlar kesin evde kalırdı :)) biz türk erkekleri ile ugraşamazlardıki ..

0|0
    0|0
  • Ben başlık parası istemezdim ama üstüne para da vermezdim;)

0|0
    0|0
  • Büyük ıhtımalle para vermeyıp evde kalmayı tercıh ederlerdi=)

0|0
    0|0
  • Kızlar eller cebe

0|0
    0|0
Yükleniyor...