Ona ne söylemek isterdiniz?

O simdi yazdığınızı okuyor olsaydı ona ne soylerdiniz?

Ha gayret güzelimden alıntıyla seslenirdin ben...

Şimdi öyle uzakki geldiğim yollar

Yanlış bir öyküdeyim beni yeniden yaz...

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• inkar edemem güzel günlerimizde oldu tabi seninle..ama ne yalan söyleyeyim şu an benim için hepsi ölmüş birinin doğum günü gibi.bana seni seven bir kalp bile bırakmadın sen benim bütün kelimelerimi çaldın susturdun konuşamadım haykıramadım nefretimi ve bu nefretimle her gün biraz daha büyüdüm ya bir gün karşına çıkıp bu nefretimi haykıracağım ya da akrep gibi bu nefretle kendi kendimi zehirleyeceğim lanet olsun sana,verdiğim değere,o yapmaz o öyle biri değil diye millete seni savunmalarıma herşeye

of çok doluyum :(

1|1
    0|0
    • Kimseyi huzunlendirme düşüncesiyle birsey yapmak istememistimm...

Özür dilerim gizli.:((

• boşver ya beni üzen o özür dileme o dilesin köpek :)

Kızlar Ne Diyor 14

• kahve yap bana.

1|2
    0|1
  • Sonunda sen bir gün gelirsin diye, çok şeyin adı küçük yazıldı.

0|1
    0|0
  • üzgünüm.ama haketmiştin.

0|1
    0|0
  • çok sıkılıyom ben yaa öyle böyle değil

0|2
    0|0
  • İllede sen :)

0|1
    0|0
  • babam olduğun için utanıyorum

0|1
    0|0
  • neredesin sen? :(

0|1
    0|0
  • sitem ettiysemde özlemimden demek isterdim. kendi kafasında yazdı oynadı ve ikimizide bitirdi.

0|1
    0|0
  • "Bana bunu yapmayacaktın!Hain!"

0|1
    0|0
  • Artık mesaj att ! :(((

0|1
    0|0
  • ne işin var burda ?

0|1
    0|0
  • yazıp yolluyorum zaten.

0|0
    0|0
  • seni çok sevdim öyle çok sevdim ki her şeye karşı korumak istedim seni, küçük bi çocukmuşsun gibi bağrıma basmak , öyle çok sevdim ki seni 3 gün haber bekledim hiç bir şey yapmayarak ama beni sevmediğini öğrendiğimde kalbimde bi şeyler kırıldı öyle büyük sancılar oturdu ki mideme hiç düzelemicem sandım. keşke sana bunları anlatcak cesaretim olsaydı diyorum..

0|1
    0|0
  • Senin suçun yok, tüm kabahat benim...Göğsünün altında görünmeyen ama kanayan bir yaran vardı, sarmak istedim... Kollarımla sarmak istedim, sevgimle...Acından öper gibi sar istedim beni yarana... Seni üzen, kıran; seni inciten, yıpranan her yerine... Göğsüne basa basa sar istedim beni...Anladım ki kapanmayan yaralara sargı olmak intiharmış, aşkla boğulmakmış kendi acına...Senin suçun yok, ben bile bile sevdim.Şefkatle sevdim seni, içten içe öyle öle. Göz göre göre...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• geri dönmelisin.kendi canını yaktığın gibi benimkini de yakıyorsun.belki bunu hissetmiyorsun.belki bir daha neden olmasın...

nedense herşeyin değerini yitirince anlıyoruz...

0|1
    0|0
  • Özledim..

0|1
    0|0
  • böle bır duyguyu bana yaşattıgın ıcın tesekkur ederım

0|1
    0|0
  • yoluna cık olsun:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...