Estonya ülkesi hakkında yorumlarınız?

Bir iş dolayısı ile estonya tallin e gidiyorum 2 sene oradayım paylaşabilecekleriniz varsa duymak isterim yaşam hakkında...

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• gitmekle en iyisini yapmışsın.iyidir güzeldir müsterih ol.

0|0
    0|0
    • tsk ederım mavieylul gecen hafta oradaydım yeterınce guzel ve soguk bır yer ...

• orası ıcın hep kıs mavieylul gel senıde gotureyım pıkayı da :P

• sen beni hep götürüyorsun zaten gittiğin yerlere :P uçakta başlarız kavga etmeye :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Alışmakta güçlük çekeceğin tek konu havası olabilir. Çok soğuk..

Dar sokakları cezbetmişti beni. Dar sokak ve küçüklüğüm de paintte çizdiğim gibi üçgen çatılı evleri : )

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • insanları sıcak kanlıymış. ingilizcen varsa sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Kesin kızlar güzeldir orda hadi yine iyisin

0|0
    0|0
  • Muhtemelen soğuktur.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• dünyanın en güzellerin bulunduğu litvan-fin-eston ırkından dolayı yaşadın dolayı.bu üçlü mükemmeldir.türk olduğunu söyle daha sempatileri var.dünyanın okuma yazma oranı en yüksek ülkesidir.%98 gibi okuma yazma oranı var.internet bakımından avrupada çok gelişmiştir.litvanyadan azdır ama dehşet altyapısı vardır.zaten litvanya avrupada 1. :)) söyleyebileceğim ekstradan bişey yok ama şunu söyliyim gelişmemiş gibi gözüksede çok gelişmiş bir ülkede olacaksın...

0|0
    0|0
  • Arkadaşım orada.

Dışarı çıkıp eğlenen adamsan iyi. Soğuk bize göre çok fazla, alışmada sorun yaşayabilirsin.

Haricinde güzel yer.

0|0
    0|0
  • hatunlar iyi ve sıcak kanlı hocam 2 senen deliler gıbı eğlen.ingilizce iyise hiiç sorun yok

0|0
    0|0
  • estonya ülkesi nedemek ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...