Hayatınızı değiştiren kitap veya filmler oldu mu?

Bir film izledim hayatim degisti... bir kitap okudum hayatim degisti... bir baska filmde yeniden degisecek... ve bir baska kitap okudugumda da degisecek...

ben bir sey bir olunca degisebilecek hayat bakis açisina sahibim... aslinda benim hiç özgüvenim yok... ben kimim? bu filmleri yapan onlar insan degil degil mi?

düsüyorum... çabuk bana izleyecek yeni bir film bulun... :)))

Güncellemeler:
Alttaki yazı espri amacıyla yazılmıştır yanlış anlaşılmasın :)

0|1
8|12

En İyi Kız Görüşü

• evet oldu birgun titanigi izliyordum öyle dalmistimki unutmuusm ekmek almaya filmden sonra kostum ekmek almaya ve yolda esim olacak kisiyi gördum ve sonra evlendik hayatimi cok degistirdi titanik))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hayatımı degistiren kitaplar

1- alman idelojisi- karl marx

2- Cehenneme övgü- Gündüz vassaf

3- İnsan olmak- engin gectan

4- Kucuk prens

1|0
    0|0
  • Cengiz Erşahin in Gerçek Sır adlı kitabını okumalısın...

hayat değiştiren film ya da kitap olmaz aslında..onlar sadece bi fikirdir , farklı bi bakış açısıdır

şöyle düşün her gün gittiğin bi yolun dışında kestirme bi yoldur

ama arabanın benzini yoksa neylemişim kestirme yolunu ?

arabanın benzinini doldurmaya bak önce...

1|0
    0|0
  • Dawkins'in Kör Saatçi ve Sagan'ın Cosmos adlı kitapları beni çok etkiledi diyebilirim. İki kitabında belgesel olarak hali mevcut ama ben kitap halini daha çok beğeniyorum. Lakin Kör Saatçi'yi izlemesen de Cosmos'u izlemeni ve okumanı kesinlikle tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Hello Ghost... Uzak doğu fılmı ama yenı hayat görüşü oluşturmam da etkılı oldu.

Hayatın bıze ne kadar agır geldıgı, bu yükten nasıl kurtulabılecegımız hakkında güzel tavsıyelerı var.

1|0
    0|0
  • Film - American History X

Kitap - Erkekler Mars'tan, Kadınlar Venüs'ten.

1|0
    0|0
  • carlitonun yolu -film-

1|0
    0|0
  • beyaz zenciler ingvar ambjörnsen. okuyun okutun.

1|0
    0|0
  • ne film ne kitap çektiğim bir video hayatımı değiştirdi aslında sonradan izlediğimde...

1|0
    0|0
  • hayır ama illa piskoanaliz mantığı ile bi kitap dersen zar adam

1|0
    0|0
  • I Claudius'u okudum hayatım değişti. Önce Roma tarihine ilgi duymaya başladım binbir türlü kitap okudum. Sular seller gibi ezberledim. Sonra bunun gazıyla arkeoloji ve sanat tarihi bölümüne girdim.

1|0
    0|0
    • bende çok merak ediyorum roma tarihini,öğretici kitap tavsiye ederseniz çok mutlu olurum,buarada sezarla konuşmakta insanı böyle bir havaya sokuyor:))

• Öncelikle sizin Roma tarihine aşina olmanız lazım zira Bizans'ıda sayarsanız nerdeyse 2000 yıllık tarih. Bu yüzden özet kitapları okumanızı tavsiye ederim evvela. Eutropius'un imparator Valens için yazdığı kitap var Historiae Brevarium Romanae diye. Onu okuyabilirsin. Roma şehrinin kuruluşu Remus ve Romulus dan itibaren Valens'e kadar gelen süreyi özetler. Aşinalık kazandıktan sonra Titus Livius(Livy) nin kitaplarını okuyabilirsin. 30-40 cilt var kitapları. Cassius Dio'da iyi bir kaynaktır.

• Into the wild 'ı izle.Belki hayatını değiştirmeye karar verirsin

0|1
    0|0
    • ben 2 kere izledim panpa da olmuo be yemedi :d

• bende de o cesaret yok ama adam benden 10000 kat daha dolu bir hayat yaşamış.Özenmemek elde değil

• aylak adam , benim hüzünlü o*larım,hakan günday ve oğuz atay tüm kitapları ...

1|0
    0|0
    • benim hüzünlü o*larım'da hayatını değiştiren ne oldu? :)

• 90 yaşında ki bir adamın o yaştaki aşk hikayesini çok güzel anlatmıştı,oku tartışalım.

• okudum ben o kitabı.

Kızlar Ne Diyor 7

• öyle hemen bir iki kitapla hayatım değişmedi. ama hepsi bir arada değiştiriyorlar..

lisede kişisel gelişim okudum, Mümin Sekman'ın Herşey Seninle Başlar'la başladım ve sonra Çekim Yasası kitabını okudum Nil Gün'ün.. Bu kitaplar hayatımda bir şeyleri değiştirebileceğim inancını oluşturacak ilk ışıkları yaktı o zamanlar.

1|0
    0|0
  • Dan Brawn-Kayıp Sembol

Stephen King- Çağrı

Adam Fawer-Olasılıksız

1|0
    0|0
  • Özgüvenin yoksa kesinlikle kişisel gelişim kitapları okumalısın kardeşim,sana önereceğim çok kişisel gelişim kitabı var küçük şeyler1 ve hayata gülümse isimli kitapları ilk önce oku derim birde bilge simitçi var buda insanları tanımak için çok güzel bir kitap:)

1|0
    0|0
  • -yok ya onlar hayal

1|0
    0|0
  • Film değil ama Gossip Girl dizisi resmen hayatımı değiştirdi. Nedense kendime daha fazla güvenir oldum ve saçıma, başıma düzen verdim :)

0|0
    0|0
  • Requiem for a Dream filmi hayatıma hiçbirşeyi değiştirmemiştir ama yıllardır hiç bir film o kadar etkilemedi beni...

0|0
    0|0
  • Don Kişot Kitap şöyle hayatımı değiştirdi, sevdiğim adamla o dönem bu kitabı alırken tanısmıstık. Aşk denen şeyi bu kitap sayesinde tattım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...