Sürükleyici kitap önerin?

gençler şöyle sürükleyici elinden bile bırakamayacagın bir kitap önerin sevdiğiniz kitapları mesela :) hepinize +1

Güncellemeler:
gençler konularını da yazarsanız sevinirim. Hepinize teşekkür ederim
BİLİM KURGU FANTASTİK KORKU KONULU KİTAPLAR OLABİLİR.

0|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3 günde bitirdiğim bir kitabı söylüyorum "halüsinasyon "gerilim kitabı bir seri katili bulmaya calisan bir ajanin hikayesi sağlam sürükler *,*

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 13

• Zebani

1|0
    0|0
  • Cehennem makineleri serisi <3

1|0
    0|0
  • Ne tür kitaplardan hoşlanırsın? Dram? Romantik? Distopik? Bilim kurgu? Fantastik? Ayrıca tam olarak yaşın kaç ve türk mü yoksa yabancı mı tercih edersin?

1|0
    0|0
    • konusu bilim kurgu korku fantastık olabilir 18 yaşındayım

• Başlıyorum o zaman :D
      1. Hush Hush Serisi = Becca Fitzpatrick (ayrıca bu yazarın Siyah Buz adlı kitabınıda oku )
      2. Açlık Oyunları (Filmi var evet ama kitabı çok daha güzel )
      3. Tatlı Şeytan= Wendy Hıggıns
      4. Melez Sözleşmeleri ve Lux Serisi = Jennifer L. Armentrout (Bu yazarın tüm kitaplarını tavsiye ederim)
      5. Bana Dokunma/ Beni Bırakma = Taheref Mafi
      6. Duman ve Kemiğin Kızı = Laını Taylor

• Dan brown - dijital kale

1|0
    0|0
  • Hush hush serisi

1|0
    0|0
  • Bögürlen kışı:sarah jio
    Bana ikimizi anlat :ahmet batman
    Şiddetle tavsiye ediyorum simdidien iyi okumalar. ve eminik okudukca kendinden bir parca mutlaka bulacaksin

1|0
    0|0
    • boğürtlen kışı güzel değil bence sen git sabah uykumla soguk kahve okuda gel böğürtlen kışından kat kat güzel

• Ben sabah uykumuda soguk kahveyide okudum zaten ahmet batmanin eger bogurtlen kisini sevmediysen dedigim gibi ya bana ikimizi anlati oku ya da insanlar ikiye ayrilir ben ve digerleri bu kitabi oku

• " Hanfendi bi'bakar mısınız? " - Murat Tavlı.
    Öneririm çok güzel bir kitap kadın erkek ilişkilerine mizahi bir yaklaşım yapmış. ..

hayaldengercege.files.wordpress.com/.../...-31.jpg

0|0
    0|0
  • Sol ayağım

1|0
    0|0
  • sen hangi konuda istiyosun aşk mı dedektiflik mi aksiyon mu komedi mi ne yalnızlık mı

1|0
    0|0
    • bilim kurgu fantastik korku olabilir

• agatha chiristie der giderim

0|0
    0|0
  • hush hush serisi ve uyumsuz serisi muhteşem hiç kitap okumazdım 400 sayfayı bir günde okudum gerçekten okumalısın

0|0
    0|0
  • Mart Menekşeleri, Senden Önce Ben

0|0
    0|0
  • Aynı Yıldızın Altında

0|0
    0|0
Yükleniyor...