Seslendirme yapabilirim Diyen, Kendine güvenen Üyeler Var mı?

Burada zaman zaman paylaştığımız soru ya da görüşlere rastlamışsınızdır belki. Kişiye özel animasyon filmler hazırlıyoruz. Şu Anda hazırlığını yaptığımız bir kaç film için farklı seslere ihityacımız olacak.
'BEN YAPABİLİRİM, KENDİME DE GÜVENİRİM' diyen KS üyeleri varsa, Hem Sizin için farklı bir eğlence, bizim için de karakterlerin sesleri çeşitlilik kazanmış olur. Fazla olmasa da bu iş için ayrılmış bir bütçe de olacak tabi. İlgilenen arkadaşlar olursa cevaplarını bekliyoruz.
-İyi de nasıl olacak bu derseniz:
Evden çıkmanıza bile gerek kalmayacak göndereceğimiz senaryodaki replikleri, telefonunuzla bile kayıt edebilirsiniz. kayıt ettiğiniz ses dosyasını mail atacaksınız hepsi bu.
- E hadi bu da tamam da beni nasıl seçeceksiniz derseniz:
4-5 cümlelik kısa bir metin yollayacağız, buna göre karar vereceğiz.
Geri kalan kısımları da böyle bir çalışmanın içinde olmak isteyen arkadaşlarla ayrıca görüşeceğiz :)

katılmak isteyip de örnek filmleri izlemek isteyen arkadaşlar buyursun :)

Çocuklar için hazırladığımız filme bir örnek:
youtu.be/-ZBJlqKy_qQ

Sevgililer günü için hazırlamıştık 2. Örnek:
youtu.be/o8hSvndx0Uc

Bekliyoruz.

Güncellemeler:
animagift in sitesinden tüm filmleri izleyebilirsiniz.
Çalışmak isteyen arkadaşlar,
Aşağıdaki metinden bir karakter seçip, lütfen kaydedin.
İsterseniz: www.youtube.com/watch
adresindeki filmin orijinal seslendirilmiş halini referans olması açısından izleyebilirsiniz. Aşağıda ki metin 19:37 . dakikadan alınmıştır.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• metin yazarıyım reklamlara freelance calısıyorum var mı benlık bıseyler

0|1
    0|0
    • Tabii ki olabilir. iletişime geçerseniz detaylı görüşebiliriz. Özel mesaj yolu ile mail adresimizi gönderiyoruz.

• burada yazmanın sakıncası var mı bilmiyoruz. animagift olarak aratırsanız çıkacaktır. info mailine gönderebilirsiniz.

• hocam mıllet neler yazıyo bosver ok atarım bırazdan cv olarak

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

• ben yapmam

0|1
    0|0
  • Merhaba. Bende seslendirmeyle ilgileniyorum ve gayet başarılıyım. Bu konuda bazı seslendirmenlerden sürekli tüyolar alıyorum. Kendim de bazı videoları seslendiriyorum ve bu konuda sizinle çalışmak isterim.. Teşekkürler

0|0
    0|0
    • @AhmetAlcatraz özelden mesaj atarsanız, yapmanız gerekenleri ve şartları mail olarak gönderebiliriz. İlginize teşekkür ederiz. Farklı arkadaşlarla çalışabiliyor olmak bizim için de büyük bir zevk. Bekliyoruz.

• Sesimi hep olgun bulmuşlardır neden olmasın 😊

0|0
    0|0
  • aranjör ve ses sanatcısıyım sdütyomda var bir yardımım olursa yardımcı olmak ısterım koly gleınsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...