Okuduğunuz köşe yazarları kimlerdir?

Bazı köşe yazarları sigara kudretinde bağımlılık yaratır.

sizin beğendikleriniz ve takip ettikleriniz kimlerdir?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Köşe yazarı mı dedin?

Şu devirde hyangi köşe yazarı kendi fikirlerini yazılara döküyor ki? Misal siz bir gazetede yazarsınız, ve yarın ki konu için tezkereyi yazacaksınız değil mi? Gazete sahibi geliyor ve diyor ki size "AKP-CHP kavgasını yaz" Birinci gedik.

Hadi yazdınız diyelim. SOnra o yazıyı okuyorlar ve değiştirmenizi istiyorlar. Gedik iki. Eee şimdi kimin düşüncesi o gazetede yer alıyor. Kimin isteğine boyun eğiyorsunuz?

Sağda solda gördüğünüz bu köşe yazarlarının hangisi içinden dökülen tüm düşünceler yazıya dökebiliyor? Hepsi göz boyama, tribünlere oynama...Türkiye' de köşe yazarlığı özgür bir konumda değilken biz kimi beğenelim?

Bir de köşe yazarı tanımında "Toplumun gelişmesine fikir önderliği yapan düşünce adamı" diye geçer. Önce kendilerini eğitsinler sonra bize gelsinler. Misal ayşe arman, ayşe özyılmazel... Kim ki bunlar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 12

• "Emin Çölaşan,Yılmaz Özdil" yazacaktım ki Daisygirl4 yazmış aşağıda. Ondan kopyala yapıştır!

0|0
    0|0
  • çoğunlukla Yılmaz Özdil ama yazar takıntım çok yoktur merak ettiğim konularda yazılmış tüm köşe yazılarını rastladığımda okurum

0|0
    0|0
  • Yılmaz özdil, emin çölaşan

0|1
    0|0
  • Zülfü Livaneli, Can Dündar, Emre Kongar, Cüneyt Arcayürek, Murat Bardaçı, İskender Pala...denk geldikçe iyi yazıları okumaya gayret ediyorum...Daha sayamadıklarım var farklı görüşleri okumayı seviyorum...her ne kadar kafam karışsada :)

0|0
    0|0
  • köşeleri okumuyorum

0|0
    0|0
  • kanat akkayayı çok severim.yılmaz özdili okurum güldürür beni.cengiz semercioğlu da güzel yazar.

0|0
    0|0
  • Banu Avar

0|1
    0|0
  • yılmaz özdil tartışmasız

0|1
    0|0
  • valla hepsini içeri attılar okuyamıyoruz.

0|0
    0|0
  • altan tan...

0|0
    0|0
  • haydar dümen

0|0
    0|0
  • sevmem köşe yazılarınıda yazarlarınıda

0|1
    0|0
Yükleniyor...