Bu fotoğraf nasıl?

Bunu ben cektim.. kendim begendim. sizin de gorusunuzu almak istiyorum. nasil sizce?

link

Güncellemeler:
Ne kadanda kiricisiniz.. Tmm anlasildi kotu.

0|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrenmen gereken çok şey var. Kadraj çok sıkışık olmuş. İnsan bakarken yoruluyor neye bakacağını şaşırıyorsun. Çalışmaya devam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• profesyonellerın çektiği resimler gibi sandın heralde, bence baya sıradan hatta kötu

0|0
    0|0
  • Perspektif olarak telleri oturtamamış sın resmin üstünde rahatsız edici olmuş ve fotoğrafta derinlik yok, yani oradaki çiçeği alma çabasında bulunmuşsun ama aynı anda 2 obje kullanmışsın çiçek ve tel ikisi de ön planda birbirlerini değersiz kılmış, sanırım açın yanlış. Biraz daha uğraşmalısın.

Derinliği kesen obje tek olmalı bence...

link

1|0
    0|0
    • amacim cocuklari cekmekti.. birde cicek ve teller olunca daha guzel olur sanmistim.. tesekkurler

• Bir şey değil.

• güzel resimde çiçeklerimi cekmek istedin çocuklarımı

0|0
    0|0
    • cocuklar tabiiki..

• hmm o zaman iyi çekim demeliyiz çiçeklerle birlikte cocukları cekmen akıllıca olmuş

• Profesyonel fotoğrafçılık peşindeysen bu şekil çekimler olmaz sana bir link atayım onlardan birşeyler öğrenirsin umarım :)

0|0
    0|0
    • yok oyle bisey pesinde degilim..

• Resmi hangi makinayla çektir. Compact sınıf bir makinaysa fazlasını yapman zor.

0|0
    0|0
  • amatör fotoğrafçılık forumları var oralara üye olup paylaşırsan daha yapıcı eleştiriler alabilirsin bu şekilde geliştirirsin kendini

1|0
    0|0
  • Epic Fail !

0|0
    1|0
  • Yarıya.

0|0
    0|0
  • ilk bakışta pöööffff' e inanır mısın? valla ılk bakışta koca bı pöööff bu ne yaa dedım..kızma

0|0
    0|0
    • tabi ben begendim diyince sizde cok guzel bisey bekliyordunuz.. cozdum simdi.

• haliyle. ben sanıdm kı kızcagız guzel bı doga resmi yakalamıs ışıgı pozısyonu ayarlamıs cekmiş. burda bıze havasını atacak derken o da ne...pöff

• of tamam be bu pofflerle KS'yi yiktin.

• Normal (:

0|0
    0|0
  • üzülme bence daha profesyonel değilsin belli ki kendini geliştirirsen çok daha iyi seyler çıkabilir ortaya :)

0|0
    0|0

• idare eder... görsellik ,mesaj var fakat profosyonellik fazla yok..

0|0
    0|0
    • ben mesajdan soz etmistim zaten herkes beni yerden yere vurdur :(

sence mesaj ne?

• ok düzelteyim.. mesajdaa hımm hani bir yetiştirme yurdundaa 2 arkadasın gizemli bir şekilde sallan ması.. öndede cicekler.. tel örgüü.. yani dışarda güzellikler varken onlar istemesede içerde mahkum hayatı yaşıyor gibi .. işde böyle yaa bunu çıkardım ben.

• Ne demek istemişsin fotoğrafta !

1|0
    0|0
  • güzel :)

0|0
    0|0
  • biraz daha calisman lazim ayrica kaliteli bir makina al

0|0
    0|0
  • biraz daha çaba ve daha göresel olan şeyleri çekersen olur..

0|0
    0|0
  • Daha epey öğrenmen gereken şeyler var.

0|0
    0|0
    • Oyle gozukuyor :)

• Tabiiki :D ama amacim sadece fotonun anlamiydi profesyonellikle ugrasmiyorum.

• Anlamdan önce görsellik gelir.

• Ihh ıhh beğenmedim.

0|0
    0|0
  • sana şotofoku gösteren her kimse şimdiden bileklerini kesmeye başlamış olmalı

0|0
    0|0
    • ne photoshop'u?

kesinlikle cok sade bir resim bunun neresi photoshoplanmis allasen?

• yanlş yere bakmışım xd

• Ben beğenmedim.

0|0
    0|0
    • Güncelleme : Kırılmaya tahammülün yoksa daha iyi olamazsın.

Kızlar Ne Diyor 14

• Bak eğer cocukları cekmek istiyorsan sana söyle soyleyeyim cocuklara odaklanmalısın ama sen karmakarışık bir şey cekmişsin resimde neyi cekmek istediğini insanlar anlayamaz cunku bu resimde her sey var odak noktası eksik ve hayır o direk de ne öyle soldaki cocugu göremiyoruz direk yüzünden.Odakla.

0|0
    0|0
  • tam olmasada olmuş yaaa..:)))

0|0
    0|0
  • Kötü demişsin ama kime göre neye göre ben bir baktım şöyle ilk başta hiç bir şey yok evet sanki kuzenini kardeşini falan çekmişsin ama derinlere inip düşünülünce her fotoğrafın altında bir şeyler vardır

0|0
    0|0
    • valla kuzenim degil.. tanimadigim cocukcagizlar bunlar... hem aceleyle cektim

• güzel bir kare görsel olarak eksiklik var ama anlam olarak gerçekten güzel bir fotoğraf bence

0|0
    0|0
    • sizce ne anlami var?

• soyut kavramı tam olarak anlatamam ama telin olması anlama bir olumsuzluk katıyor

• Kötü.

0|0
    0|0
  • O çocukların haberi var mı çektiğinden ? :D

0|1
    0|0
    • hayir. habersizler bu yuzden acele acele cektim

• Kendini biraz daha geliştirmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • teknik olarak yorumlayamam ama fikir güzel.

0|0
    0|0
  • İsiktaN dolayi Begenmedim daha Sicak bi tonda olsaydi cok daha guzel olurdu :)

0|0
    0|0
  • Konu güzel ama, kadrajda çalışman lazım. Birde prof makine kalitesi olmadığı için. Dikkat çekmiyor.

0|0
    0|0
    • evet profesyonel degil ama 12 megapiksellik bir telefonla cektim.. haklisin. zaten profesyonel biri degilim bu konuda oylesine cektim :) tesekkurler

• bence kötü sıradan bi fotoğraf eğer profesyonel çekim gibi amacın varsa kendini geliştirmelisin

0|0
    0|0
  • fotoğrafçılıkmı okuyorsun? biraz kendini geliştirmen gerek

0|0
    0|0
  • çözünürlüğü kötü..ama fena sayılmaz.

0|0
    0|0
  • çiçeklerin rengi fotoğraftaki diğer renklerle uyumsuz olmuş. fotoğraf renksiz bi fotoğraf ama o canlı pembe tamamen tezatlık oluşturmuş. başarısız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...