ÂLLAME'yi başarılı buluyor musunuz?

Soru çok açık sanat ve kültüre yazdım çünkü ben 20 yaşındayım ve rap dinlemeyen bir adama tarzını çok sevdirdi. Sözler süper battle tarza göre mükemmel şarkı yapıyor. Benim sanat anlayışım bu. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bencede

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok başarılı buluyorum

0|1
    0|0
  • Hiç dinlemedim aslında ilk defa duyuyorum :)

0|0
    0|0
  • Dinlemedim bir bakayım

0|0
    0|0
    • Baktiysan görüşünü alalım bide rap dinlemeyenlerin gözünden alalım :D Allame saykoyu dinlemeni öneririm çünkü gerçek tarzı o

Erkekler Ne Diyor 4

• Alla ne?
    Duymadım, görmedim ve bilmiyorum...
    Al sen bunu dinle:
    https://www.youtube.com/watch?v=0n7cHAWvYu0

0|0
    0|0
    • Ahahah :D Bence Allame dinlemelisin bu ne uab

• İlk şarkıda bana da etki etmedi hatta arkadaş diinliyordu kızıyordum ergen ergen şarkılar dinliyorsun diye sonunda kendimi allame'nın savaş albümünü alırken buldum :D

• Bir şarkı veya müzik beni ilk 30 saniye içinde etkilemiyorsa sittin sene dinlemem onu...

• Esrar içip söz yazan bir adam. Bizim burada "cigara sayılmaz ki alın teri" deriz o şekilde yazılan sözlere.

0|0
    0|0
    • Bende içiyorum ama şair değilim kardeşim ne alaka her içen şair mi oluyor :D o yetenek işi

• Karşısına alalım Conr, tra'yı. Yetecektir. Zevk işi ben başarılı bulmuyorum. Sözleri de derin değil.

• Contra valla çok sacmaliyor ve emineme benzeticem diye sesini ölcek adam :D

• benim en sevdiğim rapperlerden biri. en sevdiğim şarkısı Allame - Bir dakika

0|0
    0|0
  • Kesinlikle :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...