İstanbul'da 'oraya gitmezsek olmaz' yerler var mı?

Arkadaslar, yakinda Istanbul'a gidecegiz ins.
önerileriniz varmi? dikkatli olmam gereken durumlar?
Ilk defa gidecegim...

Güncellemeler:
Sahi... unuttugum bir soru:

4 gün icinde kac Lira harcanir? sizce?
GITTIM! ve güzel gecti... tesekkürker. dedikleriniz yere de gittik. All hepinizden razi olsun.

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sultanahmet e gidersen Türk ocağı na ugramani tavsiye ederim. Sultanahmet meydanından Çemberlitaş a doğru çıkarken hemen sağında kalır. Türbe gibi görünür dışardan. sakin ve Nezih bir ortam ve çay seviyorsan orda içmen gerekir :)

0|1
    0|0
    • cayi orada icecegim, Hemde 3 sekerli :))))) tsk.

• Rica ederim İstanbul halkı tarafından pek bilinmez ama o çok övülen İstiklalin boğucu havasını orda atarım. Bazen isim gereği mecbur gidiyorum inanin yorgunluğu mu dönüp orda atıyorum. Sessiz sakin ve en önemlisi çayı güzel yapıyorlar. Bu arada şeker kullanmıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu bencem sana kesinlikle faydalı olacaktır. Okumalısın

www.kizlarsoruyor.com/.../a11647-istanbul-da-gezilmesi-gereken-yerler

0|0
    0|0
  • 500-600 gider diye düşünüyorum 4 günde. "ağa kapısı" nı es geçmeyin de. orası İstanbul'da en çok sevdiğim mekan. onun dışında dolmabahçede denize sıfır bir kahvaltı mekanı var, orayı es geçmeyin. fethi paşa korusu, cemile sultan korusu, emirgan korusu, bunları gezin. sonra boğaziçi üniversitesine gidin boğaz manzarası izleyin :)

0|0
    0|0
  • adalar

0|0
    0|0
  • valla dikkatli ol her yerde çaldırabilirsin cep telefonunu kızlardan çok çalıyorlar. beşiktaş nişantaşı nda bile denk geldim. onun dışında medeniyetten uzaklaşma sorun olmaz. bağcılara gitme mesela :D ahahha

0|0
    0|0
    • pierre loti manzarası için gidilebilir mi hayır bence kısa süreli geldiysen güzel mekanlara git. eğlenceli yerlere git. öyle tarihi yerleri gezeceksen pek çok gidebileceğin yer var :)) çamlıca tepesinde yyemek ye mesela çay iç. pierre loti de neymmişş :D araaban vardır umarımm :)

• güldürdünüz beni... tamam, tesekkür ederim, dikkat edecegim,

• rica ederim. İyi eğlenceler :)

• Süleymaniye ya da Küçük Ayasofya olabilir. Ama ne arayarak gezdiğinize bağlı sanat ve tarih mi yoksa eğlence mi?

0|0
    0|0
    • eglence ile alakamiz yok, biz kibariz. süleymaniye hosuma gitti :)

• ya merhaba şu kurufasulyecinin yerini tarif edebilirmisiniz rica etsem?:D ve beyazit tramvay durağında inecekmisim galiba

• Beyazıtta in , kapalı çarşının içinden geçip Süleymaniye camisine çık.. Caminin tam karşısında kurufasülyeciler.

• Yerimi aldım izliyorum hazır ist'teyim uygun olursa giderim.

0|0
    0|0
  • Dönmediysen ağa kapisi, mihrabad korusu, türk ocaginin karsisinda nargile icin corlulu ali pasa medresesi, otağ tepe ve mumkun olursa manzara icin beyazit kulesi.

0|0
    0|0
  • Ayasofya :))

0|0
    0|0
  • Bağcılar, Sultanbeyli, Fikirtepe , Gülsuyu, Başıbüyük, Güngören, Kaynarca, Sultanciftligi, Ümraniye , Dudullu , Samandıra, Gazi Mahallesi

0|0
    0|0
  • kendını keybetme tenha sokaklardan uzak dur gezılecek yerler ıcın bır katolog al

0|0
    0|0
  • hidiv kasrı, piyer loti, emirgan korusu, yıldız parkı,, bende araba olsaydı gezdirirdim sizi,, şoförüm nede olsa az çok biliyorum istanbulu :)

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim soför bey :)
      acaba bende soför olsammi? arabadan cikamiyorum bir türlü :)

• Sultan ahmet miniaturk

0|0
    0|0
  • Sultanahmet Ayasofya Topkapı Yerebatan Sarnıcı, Galata kulesi, Sarıyer, bebek, istinyepark, kanyon avm, Beşiktaş sahil, Ortaköy sahil daha çoook

0|0
    0|0
  • bir İstanbul bende yapayım vakti geldi :)

0|0
    0|0
  • lanet İstanbul gezmekle bitmiyor

0|0
    0|0
  • Tarihi yarim adayı gez yoksa İstanbul gittim bile deme

0|0
    0|0
  • Bana uğramadan olmas dd

0|0
    0|0
  • Ada ya gitcen? Çok para harcarsın ama yazın git

0|0
    0|0
  • 80 lira en ucuz en pahalı 9999999999 orta halli 300 400

0|0
    0|0
  • ortaköy bebek , istkilal, sultan ahmet, pier lotti, üsküdar kız kulesi

0|0
    0|0
  • Güngören ve beylikdüzünü görmeden olmaz :D

0|0
    0|0
  • Tarihi yerlero seviyosan ayasofya topkapi kesin git sonra kapali varsiya gir beyazittan pier lotiye kesin cik eyupde butun İstanbul ayaklarinin altinda cay ic kesinlikle orda taksime git nevizadeyi gor ortami iyidir taksimi gez uskudara gec kiz kulesine karsi cay ic ve son olarak beni eig seç :))

0|0
    0|0
  • Ümraniye ülkü ocaklarına gelmezseniz olmaz absnfkgşhşçj

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İlk gitmek istediğim yer kız kulesi ;)

0|0
    0|0
  • Taksim, gaziosmanpaşa. bayrampaşa, beylikdüzü, başakşehir ve sultanbeyli

0|0
    0|0
  • Ortaköy Topkapı Sarayı galata Kulesi safir avm seyir terasi gidilir

0|0
    0|0
  • Tek parça halinde gel yeter geri..
    Sultan Ahmet, Eminönü, Taksim, Nişantaşı, Şişliyi gezmeden gelme mutlaka bir vapur simit çay keyfi yap ve mutlaka Eminönü'nde balık ye :)

0|0
    0|0
    • simit yemeyeli epey olmustu.. canim cekti :) tsk,.

• Deniz sefasında yediğin bir simiti bir ömür unutamazsın rica ederim şimdiden iyi yolculuklar :)

Yükleniyor...