Hiç kitap yazmayı denediniz mi? Başarabildiniz mi peki?

Hiç kitap yazmayı denediniz mi? Başarabildiniz mi peki? Yayınlayabildiniz mi peki?

• Denedim, başardım
    16% (13)19% (8)17% (21)Oy Ver
  • Denedim, olmadı
    29% (23)17% (7)25% (30)Oy Ver
  • Hiç denemedim
    55% (44)64% (27)58% (71)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

• İlk deneme romanımı yazdım, çocuk yuvalarında büyümüş ve devlet eliyle suça itilmiş 6 kişinin hikayesi... Suç psikolojisi üzerine...

Henüz yayınlanmadı, edit aşamasında... Umarım önümüzdeki Nisan ayında piyasaya çıkacak...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• henüz denemedim fakat böyle bir düşüncem var. aslında anı olmasını da dilemiyorum short story bazında birşeyler. içinde mutlaka metrobüs izmir falan olacaktır .

0|0
    0|0
  • Deniyorum şuan iyi gidiyor, bitirdiğimde yayınlarım ki zaten ünlü yazarların uğrak yeri biyerde yaşıyorum sorun olmaz bağlantı bulmak.

0|0
    0|0
  • Denedim, başardım. Ama yayınlamadım.

0|0
    0|0
  • Evet var bi kitabım

0|0
    0|0
  • Aklıma bir çok geldi özellikle kendi hayatım tam dram bir hikaye belki ileride filmide cekilirdi :P ama yengeç burcununda özelliği olan üşengeçlikten dolayı hiç denemedim :)

0|0
    0|0
  • Fantastik roman yazmıştım lise çağlarında.Üniversite çağında ise Macera Romanı yazdım. Artık yazacak bir istek pek bulamıyorum..

0|0
    0|0
  • denemedim ama 3-5 senelik bir kitap yazma fikrim var.

yazacagim icerigi 3-5 sene derliyip, toplayip, hazirlayip, kitap haline getirmeyi dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Bilinç Gökten Düşmedi adında bir kitap okumuştum. Sonrasında gördüm ki bizim insanlarımızın çoğu gökten düşme bir bilinçle yaşıyor. 5 defter bitti. Ama yayınlamaya pek niyetim yok. Bilinçli kitle okuyacak.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • KİTAP. bak yazdım :/ espriye bak allahım ya.. kill me

0|0
    0|0
  • O kadar becerikli olduğumu sanmıyorum,yetenek meselesi

0|0
    0|0
  • yazmaya çalışıyorum ama çok zaman istiyor :S

0|0
    0|0
  • ilerde yazacağım

0|0
    0|0
  • Kitap değil de,bir 35likten sonra çok deli şiir yazıyorum

0|0
    0|0
  • şiir bile yazamadim 4 satir anca

0|0
    0|0
  • Bence denemeli. Herkesin kitap yazması her önüne gelenin şarkı söylemesi gibi oluyor. Sonra şarkıcı bozuntuları kendi kendilerini sanatçı diye sıfatlandırarak gerçek sanatçıların önüne kesen sarmaşık otları gibi olmaya başladılar.

0|0
    0|0
  • denedim vazgeçtim kararsızım şuan belki birgün kendimi ona vermem gerekiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kısa hikayelerim oldu , başarılı olduğumu da söylemişti edebiyat hocam , divan edebiyatından şiirler bile yazdım .Ama yayınlamayı düşünmüyorum ...

0|0
    0|0
  • denedim vazgeçtim.. :)

0|0
    0|0
  • denedim ama amacım yayınlamak değildi hoşuma gittiği için hikayeler yazmaya başlamıştım bir ara sonra arkadaşlarıma veriyor yada internette yayınlıyordum hikaye sayfaları var Facebook'ta :D ama yayınlamadım işte sonrada bıraktım zaten

0|0
    0|0
  • bir ara sevgilimle yapma hayalimiz vardı.hatta yazmıştık bir süre, öylece kaldı, nerdedir şimdi onu bile bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Küçükken yazıyordum ben, 13 yaşında felan işte.

53. sayfaya gelince tıkandım. Kaldı öyle. Doğaçlayarak yazıyordum, konusunu belirlememiştim o yüzden bir süre sonra aklıma yazacak bir şeyler gelmedi. :D

Sonra ben evde yokken babamla annem okuyup gülme krizine girmişler işte..

0|0
    0|0
  • Kitap yazmıyorum soru üretiyorum geometri üzerine..Biriktiriyorum şimdilik ilerde belki kitap haline getirebilirim..

0|0
    0|0
  • 7-8 YAŞLARIMAN İTİBAREN yazarlığa çok merakım var.Birazda hayalgücümden kaynaklanıyor.Yazdığım ama kimseye okutmadığım bana göre mükemmel olan kitaplarım dolu bir sürü defterlerim var benim öyle:)

0|0
    0|0
  • denemedim

0|0
    0|0
  • lisede cayır cayır bi aşk romanı yazmıştım

hocam gel yayın evlerini dolaşalım dedi, kitabı babam okursa diye ı ıh dedim,utandım la :(

0|0
    0|0
  • Denemiştim , annem napcan o işte para yok demişti :D

o yüzden hevesimi kaçırdı.

Şuanda edebiyat okuduğum için yazmaya başladım.

0|0
    0|0
  • Yazmıştım bile .. Ama yazmakla kalmıştım. İçimde bişey beni durdurmuştu. Şimdi şiirlerim var sayfa sayfa acaba _ diyorum kendi kendime..

0|0
    0|0
  • hayır ama yazmayı isterdim.

0|0
    0|0
  • denemeyi düşünüyorum ama kelime haznem yetersiz

0|0
    0|0
  • yazsam yayınlardım ama denemedm bir şiir kitabı olurdu muhtemelen

0|0
    0|0
  • Karikatur vari birşeyler oldu ama ..