Ahmet Batman (Başarılı Yazar) ?

Arkadaşlar bu yazarın fotoğrafı falan yok ve kendini gizlemeketen yana bir çok okuyanı var ve kitabı ilk sırada başarılı olmakla beraber birçok anlattığı şey insan hayatına önemli derece de ders verebilecek cinsten. Demem şudur ki bu yazari görmek isteyen çok kişi var aranızda da samimi olarak ben bu kişiyi gördüm. Ya da benim aklımda biri var Ahmet Batman olduğunu düşünüyorum dediğiniz bir durum var mı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Yok maalesef adam sanatını konuşturuyor kişiliksel olarak gerçekten iyi biriymiş tebrik ettim onu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adam kitap yazmadan once ben onun facebookta sayfanı takip ediyodum acayip guzel paylasimlari vari vardi bir kac kere mesajlastik 2 sene sonra kitap cikardi on numara yani severek takip ediyoruz

0|0
    0|0
  • Belki gorebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yo gizlemiyo al sana resimleri www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
    • Orada ki sakallıdan mı bahsediyorsun.

• Hem orda ki adam imza atıyor Ahmet Batman imza günü yapmıyor. Bilinmiyor kim olduğu fotosu bile yok.

• Yazılarını oku sadece kitabını değil. Sosyal alan da her yazısını oku anla.

• Kalitesiz yazar.

Batman Dark Knight

Tavsiye ederim. İzle.

0|0
    0|0
    • Kalitesiz kelimesini hangi tecrübe ve görüşle söylüyorsun. Türkiye'nin en çok satan yazarı nasıl kalitesiz olabilir. Bu yazarı okuyan insanlar kitabı kötü olan bir yazarı niye okusunlar.

• Çok satmak kaliteli olduğu anlamına gelmez. Kuantumla zayıflama kitapları da çok satar.

• Yok ya ölmüş

0|0
    0|1
Yükleniyor...