Söz ya da şiir yazmayı sever misiniz?

amatör anlamda 20-25 kadar şarkı sözü ve beste yapmaya çalıştım içlerinden 2-3 tanesi içime sindi siz söz yazma konusunda kendinize güvenir misiniz? şiirleriniz varmıdır bu konuda kendinizi yetenekli bulur musunuz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Keşke öyle bir yeteneğim olsaydı ama yok.

0|0
    0|0
  • Şiir yazardım imkansız aşk tandında ama artık gelmiyor içimden :(

0|0
    0|0
  • Hayır, yazmıyorum.

0|0
    0|0
  • Şarkı ve beste değil de, şiir yazmayı severim.

İçimdeki bu yeteneği ortaya çıkarmama yardımcı olan insanlara da teşekkür ederim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aşık olduğumda o kimse için küçük bişiler yazdığım olur bide arkadaşların yoğun ısrarıyla akrostiş yazarım.ben beğenmiyorum yazdıklarımı çok acemice geliyo.

0|0
    0|0
  • Lise dönemimden sonra şiir yazmayı bıraktım. Daha sonra nihai eserimi yazmaya başladım. Ardından iş güç hayat, evlilik derken hepsi karma karışık oldu, bir yerlere dağıldı. Bir gün vakit bulup yeniden yazmak isterim açıkçası.

0|0
    0|0
  • kendime ve yakın arkadaşlarımın bildiği bir kitabım var. hala da yazarım arada ama mutlu olunca yazamıyorum bu yuzden uzun zamandır yazmıyorum yaklaşık 7-8 ay

0|0
    0|0
  • Nefret ederim..

Sevdiceğin saçlarını okşarken istem dışı olarak dudaklardan dökülmesi daha hoştur.. Hele de şehvet ile karışırsa..

0|0
    0|0
  • Söz yazıyorum geceleri ansızın söz gelir ve uyuyamassın ama şikayetçi değilim

0|0
    0|0
  • yeteneğim var ama sevmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...