Bir kız olarak damar şarkı dinlemem garip mi :)

pop slow yabancı hareketli vs. hiçbi şarkı beni kendisine çekmiyo illa damar olcak kıro muyum acaba :) benm gibi arabesk dinleyenler link atabilir mi seve seve dinlerim her türlü

Güncellemeler:
arkadaşlar müzik zevkimi değiştirmem için yardım eder msnz yoksa psikopat olcam çıkcam yani sürekli dinleyeceğim bi tarz

0|0
17|46

En İyi Erkek Görüşü

• Allaa allaaahh. Niye garip olsun? Değil damar şarkı dinlemek, damar damar üstüne de bindirsen sorun yok. Sen duygularını öyle ifade ediyorsun demekki. Ne kadar güzel birşey. Duygularını ifade edemeyen yığınla kız var aramızda. Edemeyince de içlerinde patlıyor, kendilerini tribe veriyorlar.

Bir kız vardı askedeyken, Selda adında. Böyle damar da, türkü de dinlerdi. Belkıs Akkale dinleyerek büyüdüm ben derdi. Hatırladım güzel de bir kızdı. (Fiziksel olarak.) Hoşuma da giderdi açıkçası. Yani içi doluydu kızın. Boş teneke değildi. En azından söylediği şarkının/türkünün sözlerini anlıyordu... Baktım bazıları kro diye atlamışlar üzerine de... Bizim hoppidi kızlar dinlediği ingilizce şarkıların sözlerini hakikaten anlayabiliyorlar mı? Şimdi anlayarak birşeyler dinleyen, üç dünyasında duygular oluşturabilen kızlar kro, anlamadan kafa sallayan hoppa kızlar çağdaş, medeni öyle mi?

Yerim ulan sizin medeniyetinizi!

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 45

• Yok be neden garip olsun? Demek ki sen müzikte sözlere önem veren birisin ve seni etkileyen sözleri olan parçalar hoşuna gidiyor.Örneğin ben fazla yabancı şarkı dinlemem,melodisi çok çok güzelse ancak öyle dinlerim.Genelde yerli pop ve rock tarz dinlerim.Ama şu var ki güzel bulduğum her tarzı dinlerim,halk müziği,sanat müziğide olabilir bu.Bir tek arabesk dinlemem,sadece Orhan Gencebay hariç.Gerçi Orhan Gencebay'ın tarzı arabesk denilemez.O daha çok sanat müziğine benziyor

3|1
    0|0
  • muslum dınleyıpde bogure bogure salya sumuk aglayan kızlar var kardesım,nesi garıp bunun anlamadım,steve wonder dınleyerekte aglanmazki,gercı aglatan sarkıları var onunda,aman nıye gırdım ben bu soruya sımdı

1|1
    0|0
    • nie cevap vermş oldun kötü mü en azından salya sümk ağlamıom ben :)

• Sagopa Kajmer dinle o zaman farsça sözcükler geçer yapıtlarında onlarıda sözlerine bakarak internetten araştırın :)

1|0
    0|0
  • senin içinde olacak.. Damara bağladıysan pekte yapıcak bişey yok.. biraz Starsalior the end Impaled Nazarne dinle. sonra damar aç zaten söversin sonra :D

1|0
    0|0
  • Anca psikolojini bozup durursun arabesk dinlersen.Durduk yere tripden tribe atlar kendini bunaltırsın.Sana tavsiyem Rock dinle bir de klasik müzik dinle arada ilerleyen zamanlarda farkı anlarsın ;)

1|0
    0|0
  • Zevk meselesi neden garip olsun :)

1|0
    0|0
  • hangi damarı dinlediğine bağlı..

o zaman bu şarkı sana gelsin ahbap link

1|0
    0|0
  • tanıdığım çok kız var damar dinleyen :D Erkek gibi kollarına faça atanlar bile tanıyorum sen normalsin :)

1|0
    0|0
  • link

Bunu dinlemeyen bizden değildir :)

1|0
    0|0
  • müslüm en hası baba adam. müzikden değilde karakterindendir kıroluk.

1|0
    0|0
  • Ruh haline göre dinlersin :) Bende arabesk sevmezdim bir aralar şimdi de arabeskten başka dinlemiyorum :) Göksel' in 2012 albümünü çok severim bu arada

1|0
    0|0
  • Ruh halin damar istiyordur. Hareketli güzel parçalar dinle zevklerine hitap edenleri dinle popta falan kulağın zamanla damar parçalardan koparak alışır pop tarzı hareketli parçalara.

1|0
    0|0
  • Müziğine ve sözlerine bakarım, birde damar dan kastın nedir orası var tabi, mesela bana göre karakolda ayna var parçası damardır ve dinlerim yada şu ; link al sana link, dinle bakalım.

0|0
    0|0
  • normal erkek dinliyosa sende dinlersin

1|1
    0|0
  • Müzik zevkinin cinsiyeti olmaz anormal bir durum yok özetle Zevkler ve renkler tartışılmaz.

1|0
    0|0
  • Kişisel zevk meselesi ama biraz sıradışı geldi bana :) alternatif rock ile başla bence, ruhun canlansın ve kendine gel artık :)

0|0
    0|0
  • garip değil.

1|0
    0|0
  • Hangi damardan dinliyorsun ona göre vereyim linki.

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz ;)

1|0
    0|0
  • nerede yasıyosun

1|0
    0|0
    • ankara

• evet oyun havası ön plandadır :) bende dinlerim onu söylemeyi unuttum işte diorum ya kıro muyum acaba die :)

• yok yasadıgın sehrı o yuzden sordum genelde herkes senın gıbı dınler orda normalsın kro degılsın orda onlar on planda burda kımın ne oldugu bellı degıl ya bız neyiz:D:D

• arabesk mi gençliğine yazık

1|0
    0|0
  • kaç kadeh kırıldııı sarhoş gönlümdeee bir seni unutamadıııım

0|1
    0|0
  • ismail yk dinlemekten iyidir

1|1
    0|0
  • kıro falan olduğuna inamıyorum ama böyle genç yaştada süreli yastaymış gibi şarklarda sıkmazmı insanı

0|1
    0|0
  • Erkek gibi konuşmaya başladıysan o zaman kötü

1|0
    0|0
  • Garipsin sen.

0|0
    2|2
  • Sana tavsiyem herhangi bir müzik tarzına sabitlenmemen. Bunun yer,ine kulağına hoş gelenleri dinleyebilirsin. Ancak damar dinlemek kıroluk diye bir şey olamaz. Müzik bir zevk ve beğeni meselesidir.

0|0
    0|0
  • sinan akçıl dinleme de ne dinlersen dinle

0|1
    0|0
  • orhancıysan sorun yok.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 17

• benden sana gelsin :)

link

1|0
    0|0
  • bende genelde yabancı dinlerim rock favorimdir ama hafif olcak yani kulağa güzel gelenlerin hepsini dinlerim operayada bayılrıım insanı rahatlatır.. arkadaşlarım opera dinlym diye dalga geçmişlerdi bende siz bilrsniz en azından sizin gibi salaça şeyler dinlemiyorum drdim

1|1
    0|0
  • yooo takıl nasıl istersen... damar olanda müzik mozartınkilerde ne fark eder yaw :) sadece birisi çok dertli birinin neden bağırdı belli bile değil :D

1|0
    0|0
  • Bak ben R&B ve yabancı pop hastasıyım ama sürekli bir müzik tarzı sıkıyor.Dolayısıyla biraz ondan biraz bundan dinle mesela arada türkçe slow dinlerim pop dinlerim bazen Ahmet Kaya dinlerim, gibi.Dolayısıyla arabesk rap tarzı saçmalıklar dinlemede yabancı müzikle tanış derim :D arada arabeskte olabilir :=)

0|1
    0|0
  • H.İ.M dinle sonra rock tarzına geçersin :)

link

1|1
    0|0
  • tabiiki garip değil.hayır yani niye bir kız olarak.erkeklerle kızların psikolojik yönden aşırı farklılıklarının olduğunu düşünmüyorum.ama tavsiye etmem bu tarz müzikleri.çünkü psikoloji bozuyor bu müzikler.şöyle bir şey de var eğer aşıksan birine başka tarz dinleyemiyorsun.ben bi ara orhan babadan başka bişey dinleyemiyordum :DD komik bi durum tabi.her an bir depresyon hali.şuan hiç anlamı olmayan müzikler diniyorum.eğlenceli.yabancı müzik dinliyorum senin anlıyacağın.tavsiye ederim.sadece eğleniyorsun.aklına biri veya birşey gelmiyor.kafa rahat ve her an kop kop modunda ;)

0|0
    0|0
  • Azer bulbul...

1|0
    0|0
    • kesinliklee

• evet bütün şarkılarını ezbere bilirim ben

• Dogarkennnn yazilmisss çilee anlimaaa eeeyyy..

Gitti gul gibi adam..

• tez konusu olur senden

1|1
    0|0
  • arabesk rap dinleme de

0|0
    0|0
  • qüzeL qüzeL bendee sewerimmmm . :)

1|0
    0|0
  • ayyyyyyyy bnde yaaaa ama bn alıstım bırakamıyorum

1|0
    0|0
  • damar dinleyene kadar turk sanat musikisi dinleyebilirsin. hem sozleri anlamli, duygu yukludur.

1|0
    0|0
    • onları dinlediğimde annem aklıma geliyo .s

• yok ya bende kızım bende damar dınlerım en azından pop sarkılar gıbi ömrü kısa sürmüyor duygulara daha çok hıtap edıyor hayalınde hamyoncu olup uzak dıyarlara cıkarıyor daha ne ıstıyorsun :)

0|0
    0|0
  • fazla abartma bunalıma sokuyor cıdden ben sadece orhan gencebay dınlerım o da cok agır degıl sarkıları :)

0|0
    0|0
  • Dinlebide seni yazdım kalbime ustunede memory remains yap :)

0|0
    0|0
  • Kıro kız detected.

0|0
    0|0
  • Abes

0|0
    0|0
Yükleniyor...