Bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız ?

Sorgulanması gereken bir şey değil mi çoğu kişi yalnız,mutsuz herkesin kendine özgü özellikleri fiziksel,ruhsal,insani artıları,yetenekleri ama insanlar yalnız. Niye böyle benim cevabım gerçekten arayışta değiliz atıyorum yalnız olmamak için çaba sarfetmiyoruz misal onun yerine yalnızım diye dışarı çıkmıyoruz ve ya gidip alakasız bir yerde çayımızı,kahvemizi,biramızı içerken yalnızlığımızdan dem vuruyoruz kısaca korkuyoruz. Korkma ölmez aşktan insan diye bir nazan öncel şarkısı var size armağan ediyorum yalnızlar

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• kendimizi sevmediğimizden?

0|1
    0|0
    • Değişik bir bakış açısı. Neden kendimizi sevmiyoruz peki teorini biraz açarsan sevinirim

• mutluluğu düşünmek tehlikeli. mutsuzluğa davet resmen.:) neyse böyle böyle geçer.

• Bence de öyle davet yani o yüzden düşünmekten ziyade çaba sarfetmeli tabi zorlayıp error vermeden dediğin gibi böyle böyle geçer

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• yalniz insan yoktur kanimca.

yalniz kalmak isteyen insan vardir.

sonucta herkes belli basli bir toplum olusturabilir.

gerek kendi maddi-manevi seviyesinde gerekse yapi seviyesinde her birey bir topluma katilabilir diye dusunenlerdenim. bilmiyorum bana katilan var mi ..

0|0
    0|0
    • Olabilir ama bence herkes olmasa da birçok kişi ruhuna dokunan birisi olmasını ister belki de doğru zamanı,doğru insanı bekliyorlardır

• Evet öyleleri de var

• insanlar dil ve egitim bilmeden-gormeden bile topluluklar olusturmuslardir.

ve hic bir insan yalniz degildir :)

• Yalnız olmamak etrafında çok insanın olması değildir yalnızlık bir anlayanın olmamasıdır..

0|0
    0|0
  • e=mc² çözersen bu formülden daha iyi anlarsın :P

0|0
    0|0
  • Herkez senın gıbı sevişmiyorda ondan :))))

0|0
    0|0
  • Çünkü eşeğin z.. dolayı

0|0
    0|0
  • Utangaçlık çekingenlik önyargı

0|0
    0|0
Yükleniyor...