Genel Kültürü Zengin Arkadaşları Buraya Alabilir Miyim?

Charles Darwin'in hayatı ve düşünceleri ile ilgili bir yazı yazmam gerekiyor. İnternetteki kaynakları tarıyorum ama hepsi gerçekten farklı telden çalıyor. Konuyu toparlayamıyorum. Özellikle evrim teorisi üzerinden anlatmak istiyorum ancak düzgün bir kaynak bulamadım. Tabii bir de çok fazla alıntı yapmadan anlatmam lazım.
Kısaca, Charles Darwin ile ilgili bana yardımcı olabilecek veya sağlam bir kaynak önerebilecek olan var mı?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• natgeo belgeselleri var bulabilirsen ona bak bence

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Türlerin kökenini oku kendi kitabidir ilk elden kaynak. ☺

1|0
    0|0
  • Devlet kütüphanelerinde...

1|0
    0|0
  • Evrim Teorisi benim tez ödevimdi Mesaj at sana bir kaç evrak göndereyim onları kullan?

1|0
    0|0
  • Celal şengör hocayı dinle https://www.youtube.com/watch?v=zALMPfp0C6I

0|0
    0|0
    • Bu iyiydi, faydalanacağım teşekkürler

• Maalesef araştırma ödevlerinde kütüphane kullanmak gerektiğini düşünüyorum , internet evet bilgi kaynağı ama biraz da bilgi çöplüğü. O yüzden kütüphanede çok daha verimli bir yazı haızrlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Ingilizce biliyor musn

0|0
    0|0
  • Charles Darwin için Sağlam kaynak West Park Hospital buluna bilir sanırım adam deliydi... :)

0|0
    0|0
  • wikipedia dan bak bence

0|0
    0|0
    • Ora da biraz karmaşıkve çok uzun

• Peki tamam

• Ingilizce wiki den yararlan

0|0
    0|0
    • İngilizce bilmiyorum. Çeviriyle de olacak iş değil

• Bende bilmiyorum kursa yazıcam sırf hristiyanlik hakkında çeviri yapmak için

• Dinsizlik uzerinden gitsen hicbir kaynaktan yardim almana bile gerek kalmaz

0|0
    0|0
    • Evrim teorisi üzerinden anlatacağım zaten de düşüncelerinin oluşum aşmalarını hayatını toparlayamıyorum

• Hayir yani bu konuyu en ince ayrintisina kadar arastirsan anlarsan kime ne yarari olacak... bu odev bana verilse yapacagim sunum şoyle olur... "hicbir sekildr bu sahsin dusuncesini kabul etmiyorum... hepimizi Allah yaratti , darwin ve onun pesinden giden bilim ve ilim ve din cahili insanlari ve savunmus olduklari dusuncenin kimseye hicbir sekildr fayda saglayacagini dusunmuyorum bu yuzdrn bosa harcayacak zamanim yok" der bitiririm... isterse 0 verdim umrumda degil

• Ben darwini iyi yönleriyle anlatmayacağım sadece. Çok tartışılmış bir isim. Hayatını objektif bir şekilde ortaya koyacağım sadece

Kızlar Ne Diyor 3

• Ingilizcen varsa "On the Origin of Species" kitabini oku ben cok begenmistim Turkcesi de vardir belki.

1|0
    0|0
  • kütüphane gezmek lazım sanki?

0|0
    0|0
    • Başka bir yol bulamazsam onu yapacağım sanırım ancak çok vaktim yok, sıkıntı orda

• Geldimm :)

0|0
    0|0
    • Çözüm de getirseydin keşke

Yükleniyor...