Messi mi, Ronaldo mu?

Kimine göre Messi, kimine göre ise Ronaldo. Peki siz hangisini dersiniz? Ve neden onu dersiniz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Mantıklı düşündügümüzde messinin boyu kısa ronaldo uzun. messi daha cabuk kıvrılabiliyor ama şutları ronaldo kadar iyi degil uzun sutlarda da takılıyor

Ronaldo ise uzun bacaklarıyla hızlı koşabiliyor ama messi kadar teknik ve akıllı davranamıyor bu da boyunun uzunlugundan. kıvrılması zor oluyor sıyrılamıyor bazen rakiplerden sadece yavaş koşan rakipleri gecebiliyor. messi ronaldo degil de ronaldo ve kaka karşılaştırılmalı

messi ancak del piero ile karşılaştırılır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 13

• El Classico sonrası televizyon kameralarının yakaladığı Madrid’in yıldızı Christiano Ronaldo’ya ve Messi’ye ayrı ayrı sorulan, ‘kendiniz olmak size neler hissettiriyor’ sorusunu cevaplama biçimleri arasındaki fark Messi’nin bu özelliğini bir kez daha ortaya koydu: “Ronaldo olmak harika birşey!” diyerek narsizmin canlı örneği olan Ronaldo karşısında, “sorunuzu tam anlayamadım, ben sadece benim o kadar” diyen utangaç Messi.

Sadece oyununa değil ayrıca kişiliğine de bakarsak

kimin daha iyi olduğunu kıyaslamamızın bile ne kadar saçma olduğunu anlarız..

0|1
    0|0
  • Ronaldo diyorum.

çünkü messiyi messi yapan iniesta ve chavi ikilisidir messi onlar sayesınde yeterınce boş alan bulup futbol oynuyor arjantın mıllı takımında ızledınız mı bılmıyorum ama copa america da gol bile atamadı ,tabiki iyi futbolcu ama arkasındakı adamlar sayesınde ıyı futbolcu tek başına yeterli değil.

saviolanın biraz daha yetenekli hali diyelim.

Ronaldo ise kusursuz fizik hız kuvvet teknik hava hakimiyeti frikik atma uzaktan şut sağ sol kanat adam heryerde oynuyor ,tek başına takım attıgı gollere bakarsanız bir cogu bıreyseldır cunku ronaldoyu realdede oynasa oyle araya kacıracak edecek iniesta gibi bi adam yok.

Herzaman ronaldo derim taaa ki messi başka bir takıma transfer yapıp orda kendın kanıtlayana dek .Ronaldo bu sene attıgı gol sayısına bakın ki sakat ve cezalı oldugu maclarla messiden az oynadıgı halde adam böyle .

0|0
    0|1
  • Messi dir en yetenekli futbolcu ama xavi ve iniesta olmadan nasıl olacak onu görmek gerekir.

Ronaldo ise çok bencil. Ama sonuçta 54 maç 53 gol...

Messi ve Ronaldo gibi futbolcular ileri zamanlarda gelecektir fakat Zidane gibi futbolcu hiç bir zaman gelmeyecek.

0|1
    0|0
  • messi diyorum futbol zaten bi takım oyunu değilmi arkaşlarınla anlaşmak bunu yapan en iyisidir ... bunuda aldıgı ödüllerle kanıtlıyo zaten

0|1
    0|1
  • ankara mersin ankara mersin ankara mersiin messi messi messi

0|1
    0|0
  • ben. geçen hafta fenerbahçeden transfer teklifi geldi kabul etmedim :)

0|1
    0|1
  • messi ya her türlü :) adamın yapmadığı kalmadı.. futbolu görsel bir şölene çeviren herkes..onların en başında da messi geliyor..ronaldo quaresmanın daha bileği odun olanı..

0|1
    0|0
  • Bence BMC

0|2
    0|1
  • 2 side değil ben :D

0|1
    0|0
  • guiza...

1|0
    0|1
    • o zaten tartışılmaz onun haricinde sormuştum!

• RICARDO QUARESMA derim. eskiden ronaldo mu varmış?

0|0
    0|1
  • barcada messi dıger her takımda ronaldo

0|0
    0|1
  • RİCARDO QUARESMA

0|0
    0|1
Yükleniyor...