Neden? Değerlerimize Sahip Çıkamıyoruz?

Evet arkadaşlar bu gün şunu yazayım dedim..
Neden Değerlerimize sahip çıkamıyoruz Neden Yek vücut olamıyoruz ben bugüne kadar kimseye sen doğulusun sen batılısın sen ülkücüsün sen solcusun demedim diyemedim
doğuda bir kardeşimin eline diken batsa benim ciğerim yanar aynı şey batı içinde geçerli.. Ben Ege bölgesinde dünyaya geldim Ve gariban bir ailenin çocuğuyum nasıl anlatsam bilmiyorum ama demeye çalıştığım şey şu
Edirne de yaşayan da insan karsta kide insan biz bir bütünüz yanılıyor muyum arkadaşlar. biz 77 milyonluk bir aileyiz seviyorum ulan hepinizi düşünceleriniz renginiz umrumda bile değil

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• doğudan göçmüş gelmiş Edirneme yerleşmiş oradan töreden kaçıp gelmiş insanlar yıllarca memleketimin ekmeğini yediler yiyorlar burada yaşam olduğunu fark ettiler ama şimdi apo çıksın özerklik gelsin diye bass bas bağırıyorlarsa
    kusura bakma kardeşim ben bu insanlara sahip çıkmam çıkamam.
    onlar değer bilmiyor çünkü

0|0
    0|0
    • bak kardeşim benim demek istediğim Değerlerdi ne gibi değerler mesela biliyor musun?
      her ülkenin kendine has bir kültürü vardır ben bu kültürlerden ve insanlardan vahsediyorum.

• benim için değer demek insan demek.
      ama kültürden de bahsediyorsan hangi kültürlerine sahip çıkmamı istersin?
      töre-namus cinayeti-akraba evliliği? hangisi?

• Senin Türk töreleri Saygı üzerine kurulmuştur Sen Diyorsan ki yani namus cinayeti ayrı bir şey

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• çünkü halkımız koyun gibi

1|0
    0|0
    • bizim canımızı bizden başkası yakamaz onlarda biliyor bunu o yüzden 80'lerde sağcı solcu şimdi türk kürt diyerek düşürdüler kardeşleri bir birine ama ben şuna inanıyorum nasıl sağcı solcu bittiyse buda bitecek..

• hakkımızda hayırlısı olsun

• öyle abi bende buna dertlendim
      işte

Yükleniyor...