Gitar Çalan Erkeklere Bakış Açınız?

Bazıları bırak gitarı herkes çalıyor diyor. Bazılarıda karı kız tavlamak içn çalıyor diye konuşuyor. Sizce gitar çalan erkek?

Güncellemeler:
Güncel
güncel1

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• karı kız için çalıyorsa olumsuz

0|0
    0|1
    • burada konu açtığına göre kar kız için sanırım :)

• Yaklaşık 1 seneden beri çalışıyorum gitar üzerinde (Çalıyorum demek için senelerini vermek gerekiyor) ne evden dışarı çıktı, nede fotoğrafım var. İnternet üzerinden yazılanlar ve çevrede konuşulanlardan yola çıkarak açtım konuyu :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Güzel

0|0
    0|0
  • Ben yan flut seviyom aağğbey

0|0
    0|1
  • En sevdiğim Enstrüman gitardır. Çalan kişiyle ilgilenmiyorum. Ama cool'lar sonuçta.

0|0
    0|0
  • Enstürman çalan insanların daha duyarlı olduğuna inanıyorum...

0|0
    0|0
  • Calabilir ama beni tavlayamaz gitarla

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
    • Hiç çalmadım o parçayı :D Gitar çalmayı kendi kendime öğrendiğimden, akdeniz akşamlarının akorlarına bakıp, bunların sırasını ezberliceğime adam gibi parça öğrenirim diyip, "halil sezai- İsyan" adlı parçayı ilk olarak çaldım. Sonra ispanyol dörtlüsü denen olayı öğrendiğimde, Akdeniz akşamları aslında en basit olanmış, isyan daha zormuş dedim. Yinede daha çalmadım akdeniz akşamlarını ama rahatlıkla çalabilirim.

• Severek çalanlar var bir de kızları tavlamak için çalanlar var.
    Tabii ki severek çalanları daha samimi buluyorum.

0|0
    0|0
    • Aslında olay gitar çalan ve gitar çalamayanlar arasında. Bizim gençler "Ulan gitara iyi hatun düşüyor"diyip alıyolar gitar. Sonra ya 1-2 akor ya da hiç çalamıyolar. Sonuç olarak bütün çalanlar kız tavlamak için çalıyor oluyor

• Bende gitar caliyorum ama ates etrafina dizilmia aptallara degil kendime ccaliyorum ya da para kazanmak icin

0|0
    0|0
    • Ayıp oldu bu biraz. Eger Gitar adam gibi çalınıyorsa, 2-3 akorla değilde klavyede fink atan biri varsa ve seste iyise. Ateş başındaki yaşanılan atmosfer hiç bir şeye değişilmez.

• Hoslanmiyorum kardesim..

• Hoşlanmaman, saygı duymama ve hakaret etmeni gerektirmez. Buda senin karakterin Kardeşim.

• Gitar güzel bir alet yapmayın öyle şeyler :(

0|0
    0|0
  • Kızları bilmem de beni rahatlatiyo :)

0|0
    0|0
    • Kaç seneden beri uğraşıyosun :)

• Aynn çok fazla hmde

• Eyvallah

• Burdayım :)

0|0
    0|0