Medcezir dizisinde oyunculuk teklifi?

İngiltere'de birkaç dizide oyunculuk yaptım, hobi olarak orada bir ajans sayesinde rol almıştım. Tabi 2 sene tiyatro oyunculuğu konusunda eğitim aldıktan sonra. Türkiye'ye geldiğimde de birkaç ajansa üye oldum ve oynadığım dizilerdeki video ve fotoğraflarımı verdim. Dün beni çağırdılar ve deneme çekimi yaptılar bir saat geçmeden aradılar ve tekrar gittim.20 bölümlük bir rol geldi sizce ne yapmalıyım?

0|0
7|50

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• işte ben kızlar soruyor da medcezir oyuncusuna öneri veren adamım.
    thanks thanks thanks kaydedin la bunu.

1|0
    0|0
    • Bu platformu ben ciddiye alıyorum sen almaya bilirsin görüşün için teşekkür ederim.

• Medcezir'de başlarsan iyi bir kariyere de başlamış olursun. O diziden sonra bir çok yerde oyunculuğa devam edebilirsin, edeceksindir.

0|0
    0|0
  • bu tiple mi :>)

0|0
    0|0
    • Oyunculugun tiple ne ilgisisi var cahıl :)

• Oyunculuk tiple yapılacak bir şey değil. Evet Türkiye'de daha ağlamayı bile bilmeyen ama çok güzel kadın ve erkeklere baş rol veriliyor.

• Git oyna bence.

0|0
    0|0
  • git istersen orjinali daha iyiydi dizinin ama değwr verirlermi burada bilmem

0|0
    0|0
    • Orjinalini bende biliyorum izledim hatta, bakalım aslında kilit bir rol kabul edersem başarılı olurum inşallah. Görüşün için teşekkürler.

• Gönlünden ne geçiyorsa o olsun adına :)

• inşallah seninde öyle olsun :)

• kabul et

0|0
    0|0
  • Oynama :)

0|0
    0|0
    • Hangi ajans?

• Ajans hakkın da bilgi vermen o ajans a bir zarar vermez aksine reklamını yapmış olursun. Profilde ki senmisin? Televizyona çıkarsan tanıyalım

• Evet, güzel oynuyorsun.

1|0
    0|0
  • Hangi rolle giriş yapacaksın. yirmi bolum az bir zaman degil

0|0
    0|0
    • Hepsini okudum fakat bu şekilde söylemem etik olmaz diye düşünüyorum. Görüşün için teşekkür ederim.

• Medcezir izlemem ama teklif güzel yerden kabul etmelisin bence şimdi ünlü olanalrın çoğu zamanında samanyolu kanal 7 dizilerinde oynamış iyi bir fırsat senin için :))

0|0
    0|0
  • Bende sette kameradayım ortam güzel gel tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • hemen kabul et

0|0
    0|0
  • bide soruyor, gerçekse bu olay git.

0|0
    0|0
  • Bence gitmelisin izlenen bir dizi diye biliuorm (:

0|0
    0|0
  • Arkadaş Asım şekip kaya üniversitesinin kantincisinin kızı olarak medcezirde rol alcak üniversite sahnelerinde ekranı dondurup bakarsanız görebilir siniz

0|0
    0|0
    • Paspasta olurum benim için rolün önemi yok, en iyi şekilde yapabilirsem ne mutlu bana. Görüşün için çok teşekkür ederim. :)

• Ne demek , hakkında hayırlısı :)

• medcezir gibi bir diziden 20 bölümlük bir teklif aldın ve ne yapmalıyım diyorsun, hadi be ordan derim, bence 20 bölüm ünv çekimlerinde kamera önünden geçen kız rolüdür...

0|0
    0|0
    • Bu kadar büyütülecek bir durum değil, o dediklerin günlük ayarlanıyor zaten figüran olarak ama görüşün için teşekkür ederim.

• medcezirin 20 bölüm gideceği kesinmiymiş ki bu sezonu kapatırlar diye düşünüyorum. senaryoyu bir okusaydın keşke :)

0|0
    0|0
    • Orasını bilemem fakat önüme gelen buydu ona göre de sorumu sordum. Görüşün için teşekkür ederim.

• git tabiki ya bizde hava atalım bu kız ks de diye görmüştüm orda :):)

0|0
    0|0
    • Bence acayip boş işler. Görüşün için teşekkürler.

• 'Hava atmak' boş, ben halen okuyorum bölümüm mühendislik sadece hobi amaçlı düşünüyordum şu an 20 bölümlük bir rol var önümde..

• hmm anladım bende zaten onu şakasına söylemiştim hava atarız falan diye... bence kabul et HER zaman böyle sanş gelmez

• şaka mı yapıyosun, med cezir şu an türkiyede en çok rating alan dizi, hiç düşünme bile.

0|0
    0|0
    • İnan bu kadar popüler olduğunu bilmiyordum, derslerden başımı bile kaldıramadığım zamanlar var. Görüşün için teşekkür ederim.

• Banada kurtlar vadısınden teklif geldi

0|0
    0|0
  • Merhaba bende fransadan Family ajansa bas vuruda bulundum vede Atakan Gungor tarafindan onaylanip vede benimle yakindan ilgilenecegini soyledi bu ajansi vede bu sahsi bilen var mı aceba? Guvenilirmi yoksa herkese ayni seyler mi soyluyorlar?

0|0
    0|0
  • baldır bacak açacan sonra öpüşme yatak frikik haydi geçmiş olsun sende dünyalık oldun

0|1
    0|0
    • Ne kadar yazık beden benim, dudak benim! Ben kadınım beynim, ruhum hür istediğimi yaparım. Namus timsali mevzular bunlar değil. Hem ben hiçbir zaman tek kanatlı kuş olmadım, hem Dünya'yı hemde öteki Dünya'mı çok iyi bilirim. Artık kadınlara bu şekilde kup takmayı bırakın, kadın kadındır!

• KADINLARA KULP TAKMIYORUZ AMA BAŞLARINDA KAVAK YELLERİ ESİYOR İNSANLIĞA TOPLUMA HİÇ BİRŞEY VERMEYEN BOŞ DİZİLERDE BOT GÖSTERMEYİ BİR HALT SANIYORLAR İLİMLE FENLE UĞRAŞ KİTAP OKU İNSANLIĞA HİZMET ET BIRAK ARTİST OLMAYI AJANSA ÇIPLAK FOTO ÇEKTİRMEYİ KENDİNİZİ KANDIRMAYIN

• Ah bu insanlar :D

• Medcezir bitmedi mi

0|0
    0|0
  • seviyosan oyunculuğu kabul et işte ne güzel

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum önümde bir hafta var düşünüp karar vereceğim. Görüşün için teşekkürler.

• kabul et benide aldır yanına

0|0
    0|0
  • sende oyunculuk ruhu var umarım başarılı olursun.

0|0
    0|0
    • Deneme çekimleri 1 saate yakın sürdü, beğendiler bakalım kısmet.. Görüşün için teşekkürler.

• birde soruyor git tabıkı

0|0
    0|0
  • Tabiki kabul et
    ben sanatciyim dizilerde oynamam dicek halin yoktur

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun tebrik ederim kabul et tabi senden ıyısını mı bulacakjlar sanmam :)

0|0
    0|0
  • Adamlar Miyop bence. dd

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 7

• Aa kabul et bizde izleyelim seni :)

0|0
    0|0
  • Senin kararin biz yanlış karar verebiliriz sonuçta

0|0
    0|0
  • Kabul edersen önün daha çok açılır iyi de para kazanırsın ama oyunculuk iyi bir meslek değil bence.

0|0
    0|0
  • Kabul etmemen için bir sebep bir var

0|0
    0|0
    • Tek sebep okulum, tepkiler ve geleceğin ne gibi zorluklar getirebileceğini düşünmek. Görüşün için teşekkür ederim.

• Sonuçta zaten bu işin içindesin. Bence en azından Tecrübe olur senin için. Geleceğin açısından kötü olacağını düşünmüyorum. Rica ederim

• Yap tabiki

0|0
    0|0
  • hakkında hayırlısı olsun canım istiyorsan bence kabul et ama önce iyi düşün

0|0
    0|0
  • Medcezirin bitmesine bikaç bölüm var zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...