Dinlediğiniz müzikler hayata bakış açınızı değiştiriyor mu?

dinlediğiniz müzikler hayata bakış açınızı değiştiriyor mu?
eskiden çok keyif alarak dinledikleriniz oldukça arabesk sözleri ve basit sözleri olduğu için müziği güzel olsa da dinleyemediğiniz oluyor mu?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• sözleri bazen etkiliyor evet

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• aynen

mesela derdim felan yok ama :D

bir gün herşey son bulunca sahte aşkları bulunca keder seni unutur mu yapışır sana kalınca unut gitsin dertlerini çektiklerin yetmedi mi terk artık sevmediyse göz yaşların bitmedi mi çok motive ediyor du bu şarkı beni nedense :D:D

0|0
    0|0
  • Kendimden birşeyler bulduğum oluyor

0|0
    0|0
  • hayata bakış açısı nadir belki ama o anki psikolojik durumum çok etkiliyor mutlu ilişkim varken yıldız dinliyorum sanki ayrılmışım gibi acı veriyor misal.

0|0
    0|0
  • Ben dsbm dinliyorum ama mutluyum yani hayir

0|0
    0|0
    • depresif black metal mi? demek istedin matmazel?
      black metali tanımlamak ve tartışmak çok zor, imajın müziğin önüne geçtiğini düşünüyorum.
      vede şahsen ben kafaya taktım 100 lerce grubu inceledim sözlerinin çevirilerini röpörtajlarını analiz ettim ve beni çok etkileyen 3 grubu kavradım ve bu 3 grupta demo grubundan öteye gidememiş ve
      enstürmanlarını diğer black metal gruplarına göre kıyaslandığın da en az 1 senelik disiplinli gitar çalışması ile coverlanabilecek şarkılardı

• Ahahah eyv balim

• Bilmukabele, bilmukabele cicim :)

• Yok ama arka planda olsa değiştirirdi.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • kesinlikle!

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Bakis acisi demiyelim ruh halimizi hatta degistirmekten ziyade destekliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Herkesin dinlediği müzik kendini yansitir aslında (:

0|0
    0|0
  • Etkılemıyor çünkü şarkı sozlerı yazdırıyor hayat insana !!!

0|0
    0|0
    • kesinlikle, ben sözler yazıyorum ve müziğe bazı şartlardan dolayı enstürman öğrenemedim umarım bu yaz elektro gitara başlıyacağım inan bana şu an sevdiğim kadın ki sadece arkadaşım benimle değil onun içinde sözler yazıyorum empatilerin epiklerin yanın da ama eğer o sözler ve enstüman çalıp beste yapsam çok tutulsa ne yazar ruhumun açlığını doyurabilir mi

• Doyuramaz ama onu yaşatırsın !!!

• Evet Etkiliyor

0|0
    0|0
  • Hemde nasil etkiliyor.. 1 gun muzik dinlemezsem hayat anlamsizlasiyor

0|0
    0|0
  • Ruh halimi alt üst ediyor [Duman]

0|0
    0|0
    • ben dumanı 14 ve 17 yaşlarındayken dinlemiştim :) minimal basit melodileri vardı etkliyordu beni, sonra sözlerinden dayanamadım basit arabesk karamsarlığında sözler

• evet değiştiriyor mutsuz olduğumda pek mümkün olmasada, hareketli şarkılar dinlemeye çalışırım =)

0|0
    0|0
  • evet bazen olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...