Amin Kaan filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

3 filmini izledim 3 üde çok iyiydi ve hayata yönelik ders verme üzerineydi adamın yaptığı şeyi takdir ediyorum sizin düşünceniz nedir?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Harika filmleri. Bittikten sonra bir 10dakika ekrana bakıyorum mal gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Aamir khan? mı başka kişiden mi bahsediyorsun?

0|0
    0|1
  • Hayran kitlesinden değilim ama çoğu filmini izleniş ve aralarından favorilerimi seçmişimdir. Mesela Fana, Ghajini, 3 İdiots, Dhoom, Taare Zameen Par gibi.👍

0|0
    0|0
  • Ben çoğu filmini izledim Aamir Khanin. Hem oyunculuğu iyi hem de oynadığı filmlerin vermek istediği mesajlar...

0|0
    0|0
  • Filmleri kaliteli ve anlamlı.
    Hint sinemasının içinde fazlaca yer alan müzik öğesi sıkılmama sebep oluyor aslında ama Aamir khan filmleri öyle değil. izlenildiğine pişman etmiyor.

0|0
    0|0
  • aamır khanın bır cok gzl fılımını ızledım her cocuk ozeldırın yerı bnde farklı hem cok anlamalı hemde ılk ızledıgım fılmıdır sonra shahrukh khan fılmlerı cok ıyı

0|0
    0|0
  • Aynen bende 3 filmini izledim üçününde sonunda agzım açık kaldı :D gerçekten çok başarılı bu sektörde

0|0
    0|0
  • Bencede cok guzel filmleri ozellikle her cocuk ozeldiri cok sevdim ben. d. d

0|0
    0|0
  • 3 4 tane filmini izledim hepside birbirinden iyiydi tavsiyelerimin basinda amir khanin filmleri gelir her zaman

0|0
    0|0
  • ben cok beğeniyorum güzel yapımlara öncülük ediyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 3 Idiots ve PK güzeldi..

Hint sineması kafa sikici ama bu adam filmi götürüyor

0|0
    0|0
  • Yönetmenin ve senaristlerin yaptığını takdir etmen gerek, Amir Khan'ın da oyunculuğunu. Evet gerçekten cuk oturuyor bir çok role ama bütün iş ondan bitmiyor.

0|0
    0|0
  • 3 idiots-pk-her çocuk özeldir hepsi güzeldi... gerçekten hayat dersi veriyor bütün filmlerinde

0|0
    0|0
  • Aamir Khan değil mi ya? Başka birinden mi bahsediyoruz Three Idiots filmindeki adam değil mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...