Matematik size ne ifade ediyor?

matematik hayata dair szie ne ifade ediyor bu konuda fikriniz nelerdir acaba

0|0
25|10

En İyi Erkek Görüşü

• metametik bana göre tüm dersler gibi hayatın bir parçası hayatın her anında başvuracağınız bir dal yani matematik olmaddan hayat düşünülemez ülkenin ekonomik platfomu dünyanın çarklar matematiğe dayalı bir şekilde dönüyor bence . bana göre matematik bir yandan da hayatın zorluklarının soyutlaştırılmış hali saygılarımla :)

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Beni aşar dediğim nokta :D

1|0
    0|0
  • Normalde hayatın her alanını ama ülkemizde matematiği öğretirken kullanım alanlarından bahsetmeyi unutuyorlar.Misal 'Mantık' konusu...p,q vs.vs 9.sınıfta öğrenmiştik ama Nerde ne işimize yarar hala çözebilmiş değilim.Hocama sormuştum.O da "Bir şey itiaf etmek gerekirse ben bile bilmiyorum."demişti

0|0
    0|0
    • ya tabii günlük hayatta hesap makinesinin üstlendiği bir alandan öteye gitmez ama sınavlarında başını çekiyor yani

• Matematik candır.

0|0
    0|0
  • geleceğin için cok önemli ya özellikle kpss vb sınavlarda...cok kızıorum eski hocalarıma ne dandik hocalarmış bea adam akıllı öğretememişler ki şimdi okadar zorlanııorum sıfırdan başlamalıyım :(

1|0
    0|0
    • özel ders verilebilir :)

• başkalarına sorduklarn sanki bana sorulmuş gibi bana gelio :))

• sonradan fark ettim sizinde üniversiteli olduğunuzu anladım ama düşünceler sayfaya döküldükçe onları geri almak zor oluyor :)))

• matematikte başarısız olmamdan dolayı değil. tabi onunda payı varda asıl çoğu insanın birinin zekasını değerlendirirken matematik seviyesine bakmasından dolayı nefret uyandıran bişey bende. :D

1|0
    0|0
  • Banka sınavında benı zorlayacak bır kaç konusu olan garip bişe..

0|0
    0|0
  • su

0|0
    0|0
  • her yerde önüne çıkan sıkıcı şey.

0|0
    0|0
  • Herşey evren başlangıç temel herşey matematik matematiği yapmayı çok istiyorum ama çok zorlanıyorum matematik zekası olanlara hep çok özenmişimdir

0|0
    0|0
  • Sevgilim...

0|0
    0|0
  • hayatım.

0|0
    0|0
  • hiç

0|0
    0|0
  • hayatımın nedeni diyebilirim onun için :)

0|0
    0|0
  • Kamil hocayı andım yine püf

0|0
    0|0
  • biri matematik mi dedi basim agrimaya basladi :(

0|0
    0|0
  • bulmaca.kafa dağıtmak için bire bir

0|0
    0|0
  • Liseyi cekilir kilan dersti benim icin.

0|0
    0|0
    • benim içinde aynı şeyleri ifade ediyordu lisede mat iyi olanar genellikle daha ilgi çeken konumdaydı ilgisizi bbir konu ama :(

• ya belki inanmazsınız ama benimde aynıydı tarih ve coğrafyaya 2-3 hafta önceden başlıyordum ama zar zor hocanın desteğiyle 45 alıp geçebiliryordum :)))

• ben tarihi cok severdim ama cografya olmuyordu işte,birazda yetenek ve ilgi işi ya:) matematiği iyi olanların geneli mi böyle acaba:) sanırım calısmadan yapabilen cogu kişinin durumu böyledir

• para

0|0
    0|0
  • fail:(

0|0
    0|0
  • Problem.Ama problemleri çözmeyi severim.

0|0
    0|0
  • Matematik aşktır be.

0|0
    0|0
  • eğlenmek için soru çözerim. sen düşün

0|0
    0|0
  • Matematik hiç iyi şeyler ifade etmiyor.

0|0
    0|0
  • tamam olmazsa olmaz. bilimlerin babası falan tamam da ben matematikçilere acıyorum.

0|0
    0|0
    • hayata dair bir şey söylemedi bana. biraz ilgilenir gibi gibiyim. beni hayattan koparıyor.

• evet.

• hımm anladım :)

• Hiç bir anlam ifade etmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• uğraşmak hoşuma gidiyor.Matematikte yüksek netler yapmak kendimi zeki hissettiriyor:)

0|1
    0|0
  • bütün kariyerleri açan bir anahtar.

1|0
    0|0
  • matematik bir beyin fonksiyonlarının jimnastiği olup çok zor ne diyim ya hic sevmiyorum nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Hayat matematikten ibaret yahu. Matematik ve fizik herşeydir. Buyrun ıspatı link

0|0
    0|0
  • beni diğerlerinden ayıran özelliğim :D

0|0
    0|0
  • kolay zewklı bir şey :)

0|0
    0|0
  • rasyonel düşünmeyi

0|0
    0|0
  • İlk aşkım.

0|0
    1|0
  • matematik sex e benzer önce eteği toplarsın sonra kilodu çıkarırsın sonra bacağı bölersin en sonunda başlarsın çarpmaya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...