"AYNI YILDIZIN ALTINDA" izleyen var mi muhtesemm. Hayatimda izledigim en guzel ve en anlamli filmlerden biriydi.. Sizin vazgecilmeziniz hangisi?

Muhtesem bir film , temasi ve hissettirdikleri duygular cok gercekci izlenmesi gereken filmler arasinda..

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• bende izlediğimde çok beğenmiştim ve hollandadan ayrılmadan önceki banktaki son konuşmaları beni ağlatmıştı :) ben genelde hint filmleri izlerim en çok duygulandığımsa veer-zaaraydı dostum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Henüz izlemedim fakat "SADECE SEN" diye bir film izlemiştim geçenlerde. Gayette duygusal ve güzeldi.. Tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güzel film evet

0|0
    0|0
  • mukemmel degil bana gore ama benim gozumden bir kac damala yas akitan nadir filmlerden... o kizin son gunlerinde halisilasyon gorup uyku ve uyaniklik halini cok iyi canlandirmislar... son gunlerinde o sekilde olan birini bildigim ve hep yaninda oldugum icin cok etkilenmistim

0|0
    0|0
  • izledim ama beni bir titanik ya da notebook ya da pc i love you kadar etkilemedi... yine de çocuğun kendi cenazesini planlarken ki sahnesi iyiydi

0|0
    0|0
    • Ambulansta gecen bolum beni cok etkiledi.. Yasanmisliklardan dolayi sanirim..

• zaten yaşanmışlıkların etkisiyle filmleri farklı değerlendiriyoruz.. kendimizden ne kadar şey bulduysak filmde o kadar iyi oluyor

• İzledim ama çok matah bir film değildi açıkçası.

0|0
    0|0
  • izledim çok güzel gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...