Neden televizyonlarda bilimle ilgili hiç program yok neden hep kadın programları ve saçma sapan dizilerle insanların beynini yıkıyorlar?

Ben normalde hiç TV izlemem ama çok nadir denk geldiğim zamanlarda kanalların %90'ında hep saçma sapan programlara denk geliyorum.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• nihat gencin bununla ilgili bir konuşması vardır bu konu benim ilk orada dikkatimi çekmişti. gerçekten de böyle bir şey var. Tv programları hardcore gereksiz resmen insanların IQ seviyesini düşürmek için yapılmışlar. Ben nat geo ve discovery dışında bir şey izlemiyorum sana da bunu tavsiye ederim. sadecebelgesel. com tarzı siteleri kullanabilirsin. ( önerilerim : cosmos. zihin oyunları , stephen Hawking , morgan freeman )

1|0
    0|0
  • Bende öyle diyorum neden adam akıllı bir şey yok. Bir konuyu sezon boyunca uzatıyorlar. Hep ihanet oyunlar aldatmalar hastaneler yer alıyor. Dizinin biri oyuncusu rol icabı yoğun bakıma girse hemen peşine diğer dizide sokuyor. Bende bıktım bunlardan ya

0|0
    0|0
  • gayet var discovery ch., discovery sience, discovery turbo, nat geo, natgeo people, nat geo wild, animal planet, animaux,...

0|0
    0|0
    • Ben türk kanallarını kastetmistim.

• türkler önem verirmiydi böyle şeylere tabiki hayır bunlarla yetiniyorum zaten başarılı olamayız biz

• valla helal oolsun adam akıllı bir soru soran olmuş sonunda ,

0|0
    0|0
  • Amaçları o işte beyin yıkamak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türk tv kanallarında bilimsel programlar görmek şu an biraz ütopik :) yalnız "evrim ağacı" diye bir site var, facebook sayfaları da var; siteyi kuranlar ODTÜ'den. Hem kendi araştırmalarını incelemelerini hem de yabancı kaynaklı araştırmaları türkçe çeviri yapıp yayınlıyorlar. Gayet güzel bir oluşum eğer takip etmek istersen

0|0
    0|0
    • Evet hergün neredeyse takip ediyorum o siteyi gerçekten çok güzel hatta orayada bu gün bir soru sordum.

• Kesinlikle ve bu bilimsel programlari izleyebilecek kac kisi varken neden bu amacsizlik sacma... Haklisin

0|0
    0|0
  • Eh sonunda bilime merakli biri cikti

0|0
    0|0
Yükleniyor...