Hanımlar beyler bana şöyle ağız tadıyla sıkılmadan izleyebileceğim filmyada filmler soylermisiniz?

hanımlar beyler bana şöyle ağız tadıyla sıkılmadan izleyebileceğim filmyada filmler soylermisiniz?

Güncellemeler:
jonh travoltanın oynadığı mucize diye bir film vardı eski ama cok güzel onu izledim ama baska bir film çıktıysa bilmiyorum...

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Lucy bayılmıştım... Tabi herkesin zevki farklı... O kadar çok film var ki ve çok güzeller...

0|0
    0|0
    • lucy izledim güzeldi sadece sonunu pek beğenmedim abartı geldi biraz. baska film önerin varsa sevinirim...

• İzleyin bende izlerim. Bilemedim izler misiniz ki? Umarım beğenirsiniz

• yoo izlerim sende benim dediğim mucizeyi izle eski bir filmdir ama şahane :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• balıklı bulgur
    çingeneler zamanı
    lorenzonun yağı
    çöldeki ayak izleri
    twice born
    halam geldi
    kon_tiki
    peki şimdi nereye

benim sevdiğim filmler arasındalar sıkılmadan izleyip listeme aldığım filmlerden bazıları

0|0
    0|0
  • Tür?

0|0
    0|0
    • farketmez alayı gider güzel olsun yeter

• Pk :) onuda izledim derseniz korku seansını izleyin. Bugün izledim iyiydi

• onlarıda izledim ben cok film izlerimde :)) korku seansının 2. cıkıcaktı ama son durum ne bilmiyorum başarılı bir filmdi. korku seviyosan bizi kötüden koru diye bir film var fena değil bide babadook izleyebilirsin...

• Bugün the theory of everything i izledim güzeldi:) tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
    • stephen hawking i anlatan film değilmiydi o eğer oysa izledim başka film önerebilirsen sevinirim...

• Her şeyi izlemişsin valla:DAklıma gelmiyo film:D

• peki teşekkür ederim yardımların için :)

• başlangıç filmii izle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Süper kahramanlarla aran nasıldır bilmem ama komedi, macera, romantizm, süper kahramanların karışık olduğu film Kickass 1 ve Kickass 2 en sevdiğim seridir. Onun dışında Ghajini, 3 Idiots şu an aklıma gelenler. :)

0|0
    0|0
  • YUZUKLERIN EFENDISI kralin dönuşu

0|0
    0|0
Yükleniyor...