Kapat

Siir yazmak icin illa birseyler yasamakmi gerekiyor yoksa aniden gelen birseymi bu ilham:)) (sizin icin) ?

daha demin birseyler karaladim sizinle paylasmak istedim:))
Gözlerimi sımsıkı kapattım, yanımda olduğunu düşünüyorum yanımda olduğunu bana öyle sımsıkı sarıldığını hayal ediyorum gözlerini, kirpiklerinin birbirine değişini, dudaklarını, yüzümde dolaşan ellerini, bana sarılışını, ses tonunu, kokunu düşünüyorum Derin bir nefes alıp kendimi hayaline bırakıyorum, dudağımda yarım yamalak bir şarkıyla…
Sözlerini düşünüyorum sevgilim… Başımı göğsüne dayadığımda dudaklarından dökülen sözlerini anımsıyorum, gözlerime uzun uzun bakışlarını düşünüyorum yüzüne kondurduğun o cenneti müjdeleyen gülümsemeyi anımsayıp gülümsüyorum…
Kokunu hayal ediyorum derin bir iç çekerek… Başımı döndüren, beni benden alan o kokunu.. Bazı geceler uyku tutmuyor, dolabıma koşup kokunu alıyorum yanımda… Böyle uyuyabiliyorum ben seninle, gözlerini hayal ediyorum… Seninle gülmeyi, sana dokunmayı, seninle susmayı, seninle konuşmayı, sadece sarılıp 10 dk’da olsa oturmayı, başını göğsüme koyup uyuyuşunu, Kapat gözlerini sevgilim, biliyorum aynı anıya koşucaz ikimiz de.. kim bilir bu gece aynı rüyaya yolculuk ederiz belki ikimiz de..

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şiir ve şarkı sözü yazımı aniden oluşan bir sezgidir.. Fakat akıllıca olanı akla gelen anında yazılmalıdır yoksa unutuluyor. Tabi yazdığın şiir olmamış bir nevi not gibi olmuş..
    Dayadım başımı göğsüne,
    Sımsıkı kapadığım gözlerimle,
    Mutlu olmayı bekliyorum,
    Dudakların da dökülecek sözlerinle...

Yani böyle bir şey olmalıydı..

1|0
    0|0
    • siir yazamiyorum zaten amcacim.. :)) not yazmistim aslinda icimden gelenleri yazdim.. ben birseyler yasadigim zaman yazabiliyorum oyle aniden aklima gelmiyor:)

• Anladım zaten not dedim ya.. Fakat şiir yazmak istersen de az bir şey yol gösterdim..

• tesekkur ederim:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• şairlik üzgün adam işidir derler ama ben mutluykende şiir yazmıştım yazdıran kişi sağolsun onu dusununce hayal edınce valla öyle güze lkelımeler cıkıverıyo kı ağzımdan ben bıle şaşırıyoum ben hayatta şiiri sevmezdm yazmasını okumasını nefret ederdım ama hayatıma öyle bırı gırmıştıkı bana şiiri sevdırmeyı bırak yazdırdı bıle benı şair etti. şimdide kımse onun gıbı yazdıramıyor bana şiir yazdıramazda o farklıydı cok arklı. uff ne cok konuştum soruan gelınce kafanda bı konu oluy obıseyelr oluy oondn snra bı ılham gelıyo o konuyal ılgılı yazıyosun işte

1|0
    0|0
  • her kalp kendi fırtınasında savrulur... şiir yazmak için bir şeyler yaşamana gerek yok hayalleri yaşatmakta bir şiirdir...

1|0
    0|0
  • @Julieeetttt arkadaşa notu ver kanka.

1|0
    0|0
  • Bana gore ikiside degil

1|0
    0|0
  • Aniden de gelebiliyor aklına

1|0
    0|0
  • Yani duygu birikimi sart tabi

1|0
    0|0
  • Bence bir şeyler yaşamak gerekir öbür türlüsü yapmacıklığa girer.

1|0
    0|0
  • yazmak bir lanettir

1|0
    0|0
  • O kadar çok uzun yazmışsın çok güzel ama tamamını okuyamadım tebrik ederim seni:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır şiir yazmak için sınır koyma kendine..
    Hiç aşık olmadım ama hep bir adamdan bahsederim siirlerimde ben :)
    Ayrıca yazdiğindan yola çıkarsak şiire değil hikaye daha yetenekli gibisin.

1|1
    0|0
    • @Soran bu kıza kulak ver :)

• Yaratmak Allaha mahsustur.
      Akloina gelen etkileyici bir cumle yasanmislik istemez ki :)

• Herhangi bir konu, bir şarkı, izlediğim bir film bile ilham olabilir bana. Yeterki yüreğe dokunsun sayfalara aksın sonra harf olarak.

2|0
    0|0
  • En güzel şiirlerin uzgunken çıkıyor.:)

1|0
    0|0
  • Bilhassa Zeki Müren dinlerken geliyor o ilham.
    Ellerine sağlık ayrıca. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...