Etkilendiğiniz duygulandığınız film var mı ? En çok etkilendiğiniz hangisi film oldu?

Soru açık etkilendiğiniz duygulandığın film soruyorum var mı böyle bir film

benim en çok etkilendiğim film sanırım benim adım khan link izlemenizi şiddetle tavsiye ederim ...

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• İnto the wild:

Bir metropolden vahşi hayata, kirlilikten saflığa ve temizliğe dönüş hikayesidir. Önemli bir üniversiteden dereceyle mezun olan Christopher aynı zaman başarılı bir atlettir de. Mezuniyet sonrası verilen bir davette ailesine istediği hayatın bu olmadığını, bir şeylerin eksik ve yanlış olduğunu söyler. Genç adam tüm mal varlığını hayır kurumuna bağışlayıp sahip olduğu her şeyi evinde bırakarak bambaşka bir hayata doğru uzun bir yolculuğa çıkar. Alaska’nın ıssız ormanlarında sona eren bu yolculuk esnasında ve sonrasında Christopher, hayatını kökünden değiştirecek bazı kişilerle tanışarak, hayatın anlamını ve ölümün kaçınılmazlığını en sert haliyle deneyimleyecektir.

Mutluluk paylaşılınca güzeldir. Filmin son sözlerinden

August the rush:

Müzikle aşkın birleştiği bir film. Yetenekli ve karizmatik İrlandalı gitarist ile genç ve güzel çellist New York'taki Washington Square'de karşılaşırlar, ancak bu sıradan bir gece değildir. Büyülü anlar yaşayan ikili bir süre birbirlerinden ayrı düşeceklerdir. Ancak onları ufak bir çocuk bir araya getirecektir: Küçük bir yetim olan August Rush sokaklarda kendi müziğini yapmakta ve sihirli bir güç tarafından korunmaktadır. Küçük August yeteneğini giderek herkese kanıtlamaktadır.

Baba ile oğlun, baba oğul olduğunu bilmeden sokakta müzik çalmaları güzel anılardandı.

müzikleri çok güzel, duygusal filmlerden, filmin sonunda etkisinde kalacağınız bir film.

One day:

Dexter ve Emma’nın ilk tanıştıkları yer 1988 yılındaki mezuniyet balosudur. O tarihten sonra, birbirlerini yalnızca yılda bir kez düzenlenen okul etkinliklerinde görmeye başlarlar ve bu 20 yıl boyunca devam eder.

(15 temmuz dendiğinde bu film aklıma gelir)

Blue valentine:

Ryn gosli çok etkileyici performans gösterip filmi yücelten karakterlerden.

Bir aşk nasıl yaşanır, nasıl evliliğe yol alır ve bu evlilik nasıl dağılır. Kadın erkek ilişkisini anlatan çok güzel bir film. Filmin son sahnesi babanın peşinden gitme baba diye baka kalan bir küçük kız. Baba ile kızın duygusal bağları çok güzel ve ayrılışları da o kadar kötü olan bir film.

Never let me go:

Kazuo ishiguro'nun kitabını okuyup sonra da filmini de izlemem gerektiğini düşündüğüm enteresan senaryosu olan filmlerden.

Çocukluklarından itibaren aynı yatılı okula giden, birbirlerine çok bağlı üç dost olan Ruth, Tommy ve Kathy'nin yaşamı huzurlu ve mutlu geçmiştir. Ancak korkunç gerçek onları yakalayacaktır. Üçü de diğer insanlara organ sağlamak için üretilmiş klonlardır. Yıkıma götüreceğini bile bile kendi kaderini kabullenenlere odaklanıyor.

Sanat ve aşk zamanı durdurabilir mi?

Daha yazmak isterdim ama bukadar kafi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben bu filimlerden çok etkilendim

link

link

link

link

link

link

link

link

0|0
    0|0
  • forest gump

0|0
    0|0
  • ilk izlediğimde titanikten çok etkilenmiştim :) sonra birde yeşil yol :)

0|0
    0|0
  • ben bu filmden çok etkilendim link

0|0
    0|0
  • Benim Hırçın Sevgilim ( My Sassy Girl) izle Süper bi Aşk Filmi.

0|0
    0|0
  • Cesur Yürek.

0|0
    0|0
  • the road kesinl,ikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kayıp nişanlı

hayat güzeldir

titanik

1|0
    0|0
  • inception ' dan çok etkilenmiştim.

link

0|0
    0|0
  • more than blue .. 30 yaşında ablaya izlettim zır zır ağladı bi de beni düşünün. aşka bakış açınızı cok değiştiriyo. dns ayarlarını değiştirip mutlaka izleyin .

0|0
    0|0
  • resident evil5

0|0
    0|0
  • HAYAT GÜZELDİR

0|0
    0|0
  • Asuji

0|0
    0|0
  • Hachiko.