American History X filmi hakkındaki düşünceleriniz neler?

American History X filmi hakkındaki düşünceleriniz neler?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• ilk sahnesi zaten esintili :p

zamanın efsane filmi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• amerikan devlet politikası haline gelmiş fasiszmin sadece bir grup neo naziye fatura edilmesinden baska birsey degil bu film...

0|0
    0|0
  • Ünideyken davranış bilimi dersinde hakkında ödev yapmıştım.

Şimdi ayrıntısını hatırlamıyorum ama çok sağlam filmdir..

Faşizmi anlatıyodu sanırım ve gerçekten izlenmeli.

Tabi faşistlere boşuna tavsiye etmiyorum çünkü o kalın kafalarına girmez zaten..

1|0
    0|1
    • faşist olduğunu kabul eden bir insan eksilemiş sanırım. tebrik ederim arkadaşı çünkü faşistler bile faşist olduğunu kabul etmez.

• Benim kafamdaki faşizan düşünceleri bir yumruk gibi sarsan bir filmdi. Bence kendini faşist gören insanlar da izlemeli, ders almalı.

• güzel filmdir, ama ben izlerken beklentilerim aşırı yüksek olduğundan bende beklediğim etkiyi bırakmadıydı

0|0
    0|0
  • Çok eskidi be yeni film yok mu :)

0|0
    1|0
  • sen gel dünyayı değiştirmeye caliş zencinin biri kardeşini vursun varmı böyle birsey

0|0
    0|0
  • güzel filmdir . arşiviminde yer alan bir filmdir .. izlenmelidir sağlamdır

0|0
    0|0
  • Hayatımdaki yeri çok büyük bir filmdir. Çok iyi ve etkileyici bir şekilde işlenmiştir. Ara sıra dönüp tekrar izlerim...

0|0
    0|0
  • izlemiştim ama hatırlamıyorum filmi tekrar izliyeceğiz artık yerimi alim

0|0
    0|0
  • ilk defa senden duyuyorum :( kim oynuyo?

0|0
    0|0
  • başyapıt, içi dolu

0|0
    0|0
  • edward norton başrolde

bu yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çok güzel filmd, yaa..

bkz: Simdi dinleyin zencilerden nefret edeceğiz. Bugün yapacağımız tek iş zencilerden nefret edeceğiz. Tüm gün zencilerden nefret edeceğiz. Zenci nedir bilmiyorum ama onlardan yine de nefret ediyorum.

0|0
    1|0
  • İzlemedim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Edward Norton'un oyunculuğunu son derece mükemmel sergilediği, ırkçılık ve faşizmin ne kadar boş muhabbet olduğunun gösterildiği, sadece paranın önemli olduğunun anlatıldığı müthiş bir film.

Edward Norton'un kaldırım sahnesi müthişti...

0|0
    0|0
  • Edward Norton'ın oynadığı iyi filmlerden biridir.Irkçılık üzerine işlenmiştir. Hatta hala bi sahnesi gözümün önünden gitmez..O kadar etkilenmişim ki bi süre yürürken kaldırıma bakamaz olmuştum

0|0
    0|0
  • ırkcılıgı buyuk gercekcilikle gösteren bi film..cok güzel

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...