3 hilal Osmanlı bayrağı edindiniz mi?

Evinizde 3 hilal Osmanlı bayrağı var mı? Türkiye bayrağı alıyorsak bence onuda almalıyız

Güncellemeler:
İstanbul'da nerede alabilirim arkadaşlar? Ben daha edinmedim :)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bugün ki Türkiye Cumhuriyeti Bayrağı ile Devlet-i Âliye nin son zamanlarında kullanılan bayrak neredeyse aynıdır. Zaten o zamana kadar Padişahlarımız kişisel bayraklar kullanmışlardır. Bahsettiğiniz yeşil üç hilal ise Halifelik makamına aittir. Evimde bulundururum Filistin ve Türk Bayrağı mız ile odamda yan yana durur.

0|0
    0|0
  • Yorumları okuyorum da yav arkadaş bizim aslımız bu ne türk olduğundan utan nede osmanlı soyundan geldiğinden utan biz övünülecek bir milletiz osmanlısı da türküde biziz Mustafa Kemal Atatürk'te Fatih Sultan Mehmet bizim atalarımız günahlarıyla sevaplarıyla bunu kabul edelim kendi aramızda neden boş yere bölücülük ötekicilik yapıyoruz Onur duymamız lazımken

0|0
    0|0
  • Türkiye bayrağı değil TÜRK BAYRAĞI!!!

0|1
    0|0
    • takılmayın bunlara

• Bravo kardeşim

• Katiliyorum dgru soyluyosun :)

• Bende Osmanlı arması var büyük olanından, Türk bayrağı dedikleri de aslında Osmanlı bayrağı. Haberleri yok heralde.

0|0
    0|0
  • Yok bende

0|0
    0|0
  • sen al beğenirsem alırım :P

0|0
    0|0
  • all tutanmı oldu seni de osmanlının hangi döenmde hangi bayrağı kullandığını biliyormusun 3 hilal diye yazmışsın

0|0
    0|0
    • alacağım zaten. savaş sancağı ve hilafet bayrağı 3 hilal

• İyide neden gizli yazdın ki :)) sen bilirsin yine

0|0
    0|0
  • Edinmek istiyorum bulsam alırım.

0|0
    0|0
    • bende arıyorum olmazsa internetten siparişle bulurum illaki

• Zaten Türk bayrağı osmanli bayragi demek degismis osmanli bayrağı mantiken böyle

0|0
    0|0
  • 3 hilal in kırmızısından da yeşilinden de mevcut.

0|0
    0|0
    • nereden alabilirim bende (istanbul)

• Hiç bir bilgim yok , kendimi bildim bileli asılıdır evde , dedeme sormak lazım :)

• İkiside yok olmasıda gerekmiyor

0|0
    0|1
  • Hayır asla almam

1|0
    0|0
  • Eksik olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne gerek var. Osmanlı tarih oldu

0|0
    0|0
  • Hayır yok Türk Bayrağı varken 3 hilale gerek yok Türk bayrağıda bir nevi geçmişimize hitap ediyor zaten..

0|0
    0|0
    • yahu neden gerek olmasın bu da bir kültür, kültürümüz

• 3 hilal Mhp'den öncede vardı sadece parti bayrağı olarak düşünmen komik

• Bilmem belki sana gercejten komik geliyodur ama biliyosun ki herkesin gorusleri farklidir Türk bayraği zaten bir nevi Osmanlıyı ve Türkleri ifade ediyo şehitlerimizide dahil.. Bu kadar kapsamlı bir bayrak varken 3 hilale gerek hiç yok.. Gozumdede sadece parti bayraği.. Tesekkurler

• Sen al bana TÜRK BAYRAĞI yetiyo güzelim...

0|1
    0|0
  • Türk bayrağı var..

0|1
    0|0
  • Türk bayrağı dururken ona ne hacet^^

0|0
    0|0
  • Türk bayrağı almalarının sebebi hala var olan bir devlet olmasıdır diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...