Kitap okuyor musunuz gençler?

Ülkemizde kitap okuma oranı diğer ülkelere göre daha azdır. Ama ben biliyorum ki, kitap okuyan insanlar da var aramızda. Onlara sesleniyorum. Okumakta olduğunuz kitap ya da en son okuduğunuz ve keyif aldığınız kitaplar hangileridir?

• Düzenli okurum. Vazgeçilmez etkinliğimdir.
    88% (22)91% (10)89% (32)Oy Ver
  • İşim olmaz. Okumak bana göre bir saçmalık.
    12% (3)9% (1)11% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Haydiyin sevgili kitap kurtları. Burada buluşalım, paylaşımlarda bulunalım.
Güncel.
Güncel. :)

0|0
20|13

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli, okuyorum 7. Sınıftan beri.. Ailecek okuyoruz hatta ;);););) anne baba ve çocuklar olarak ;););)

0|1
    0|0
    • Grinin elli tonu serisindeyim ikinci kitap bitmek üzere aynı zamanda Bir psikiyatrın gizli günlüğü. Adlı kıtaba başladım ;);););) nasıl iki kitap okuyorsun demeyin hiç karıştırmıyorum ve gayet güzel gidiyor ;);););)

• Çok teşekkür ederim bu onure ettin beni :)

• Rica ederim. :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Açılın kitap kurdu geldi iki günde bir kitap bitiriyorum artık annem para vermiyor :(( kütüphaneye üye oldum ki 😄😄😊

0|4
    0|0
    • Harikasın sevgili @lazkiziçağla. Umarım bu alışkanlığından hiç vaz geçmezsin. Kitap almak senin için sorun oluyorsa, özelden adresini yaz. İnternetten sana kitap temin edebilirim.

• Peki, madem öyle, sorun yok o vakit. :)

• Önce Allah sonra kitap no panik no dert 😄😀😙

• Kürk Mantolu Madonna * Sabahattin Ali
    İş arkadaşımda Stephan Hawking'in kitabı var, ikinci kitabı. O bitirince ben de ödünç alacağım o kitabı :)

0|1
    0|0
  • her akşam yatmadan önce mutaka okurum. çoğu zaman insanlardan daha ıyıdır kıtaplar. yalnızlığını giderir. şu anda 'aşk başka evde' okuyorum.

0|1
    0|0
  • Su aralar dersler yuzunden agir kitaplar okuyamiyorum daha cok cerez kitaplar ama evet okuyorum birakmiyorum okumayi

0|1
    0|0
  • Bu sene biraz azaltmış olsam da okurum

0|1
    0|0
  • Kitap okumaktan nefret eden bir insandım. Pucca nın günlüklerine başladım. İlk kitabını yazlıkta 3 günde bitirdiğimi biliyorum. Sizde kitap okumak isteyen fakat okurken sıkılanlardansanız puccanın günlüklerini şiddetle öneririm. Okurken gülmekten ölüyorum resmen. Onun dışında wattpad app inden de kitaplar ojuyabilirsiniz. "Yabancı" ve "erkekleri tavlama.." diye kitaplar var ve gerçekten süper kitaplar. Okumanızı öneririm. Pişman olmazsınız

0|1
    0|0
  • Sürekli okurum

0|1
    0|0
  • Çok fazla okurum en beğendiğim kitaplar çalıkuşu ve yağmur sonrası su anda okuduğum kitapta arkadasimin yoğun tavsiyesi üzerine karanligin elli tonu

0|1
    0|0
  • Çok okurum. Hatta bir ara hastalık derecesinde okuyordum.^^

0|2
    0|0

0|1
    0|0
  • Okuyorum.. düzenli olmasada

0|1
    0|0
  • 4 gnde bir roman bitiririm o an kitabım yoksa bir tablete indirip okumaya devam :))

0|1
    0|0
  • Okumaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • şu an nar ağacını okuyorum

0|1
    0|0
    • Merhaba kitap kurdu. Harikasın. Hafızanda iz bırakan bir kahraman var mı kitapta, jendinle bütünleştirdiğin?

• Daha bu sabah başladım bir karakterle bütünleşmek için bir 100 sayfa okumuş olmam gerek

• Anladım, sevgili @Saçmasapanşeylerr. Bir kez daha tebrik ediyorum seni. Pkuma aşkın hiç sönmesin.

• Düzenli olarak okurum okumazsam içim rahat etmez Aklım kalır :D

0|1
    0|0
    • Hmm. Çok güzel sevgili Gizem. :) En son hangi kitabı okudun? Ya da okumaktasın?

• Yine de söylemekten vaz geçemeyeceğim. Yaşınız ve cinsiniz itibari ile Kemal Tahir okumanız beni şaşırttı doğrusu. Sevindim... Umarım bu alışkanlığınız baki kalır.

• Her türlü kitap okurum yoksa okumamın bir Değeri kalmaz :) teşekkürler Düşüncelerin için

0|1
    0|0
  • Ben okurum severimde ama bu ara okuyamiyorum bir kaç kitap aldım başlamayı dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Duzenli okurum. En son grinin elli tonunu okudum, kitabi filminden daha guzel.

0|1
    0|0
  • Kitap okumaktan nefret ederim çok sıkıcı ama okuyabilenlerede hayranlıkla bakarım bu nasıl bir sabırdır :))

0|0
    0|0
    • Bence sende bir an önce bu hastalığa yakalanmalısın sevgili @wiwoce.

• Peki. Birinin zoruyla okumak insanı sıkar. Ne diyelim. :)

• Madem filim izlemeyi seviyorsun, bana en beğendiğin bir filmi tavsiye eder misin?

Erkekler Ne Diyor 12

• bir ara düzenli okurdum, şimdi ise sadece keyfim olmadığında sığındığım bir liman.

0|1
    0|0
  • Kitap okumak hikaye okumak ise hayir okumuyorum ama okuldan dolayı ders Kitapları olsun araştırma kitaplari olsun bilgi olan her kitabinokurum

0|1
    0|0
  • Düzenli okurum, okuturum. Vazgeçilmezdir.

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Sınırsız hayal gücünü yaratanlar kitaplardır...

0|1
    0|0
  • Düzenli okurum. Hatta kitap önerebilecek birileri varsa çok mutlu olurum

0|1
    0|0
    • Bravo dostum. Bu konuda kadınlar daha hassas ama erkeklerin bu konuya katılımı beni sevindiriyor.

Vedat Türkali-Bir Gün Tek Başına
      Sabahattin Ali-Kürk Mantolu Madonna
      Jack London-Demir Ökçe
      Naval El Saddavi-Sıfır Noktasındaki Kadın
      Stefan Zweig-Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu
      Stefan Zweig-Satranç
      Stefan Zweig-Korku

Şimdilik aklıma gelenler bunlar kardeşim.

• Teşekkürler.

• Rica ederim

• Bir insanın en iyi dostu olduğuna inanmazdım. Öyleymiş hakikatten.

0|1
    0|0
  • AÖF kitapları sayılıyor mu? :S

1|0
    0|0
  • Duzensiz okurum secenegi koymamissn

0|1
    0|0
  • bu aralar okuyamıyorum

0|0
    0|0
  • Neden kitap okuyalim ki

0|0
    1|1
  • geçtiğimiz yıl çok okumuştum ama bu sene pek vakit ayıramıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...